سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

مجموعه آموزش ویدیویی #Pluralsighht C

مجموعه آموزش ویدیویی #Pluralsighht C

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۳/۳۹۵ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه

 

مجموعه آموزش ویدیوییPluralsight C Sharp Fundamentals-HELL

 
تعداد: 1DVD
زبان: انگلیسی
 
با استفاده از هماهنگی که حاصل Java، C و C++ است، #C به مصالحه ای طبیعی بین اختصار و وضوح دست یافته است که به برنامه نویسان امکان می دهد که مفاهیم را به فرمی آشکار و قابل نگهداری بیان کنند. ارتقاهای جدید در این زبان برنامه نویسی آن را حتی قدرتمند تر از قبل کرده است که به برنامه نویس اجازه می دهد با C در هر دو حالت شی گرا و ساخت یافته کار کند.
 
این مجموعه با توجه سرفصل های زیر اساس #Pluralsight C را آموزش می دهد. 
#An Introduction to C
در این بخش به معرفی C# پرداخته  شده و در مورد محیط کار توضیح داده می شود. این بخش با معرفی .net، CLR، FCL شروع می شود و سپس در مورد عملگرها اصلی، کامپایلر و ابزار های خط دستور آموزش داده می شود. در پایان این بخش نحوه ساخت پروژه در Visual Studio توضیح داده می شود.
 
Classes and Objects
در این بخش شما با تفاوت های کلاس و اشیا آشنا می شوید و سپس مشخصه های ویژه ای که می توانید به یک کلاس اضافه کنید مانند سازنده ((Constructor ، و نیز برخی از ویژگی هایی که در برنامه C# برای تولید برنامه شی گرا مورد استفاده قرار می گیرند مانند توانایی استفاده ازوراثت (,(Inheritance و... را فرا خواهید گرفت.
در ادامه این بخش در مورد Access modifiers صحبت می شود و در مورد برخی کلمات کلیدی مانند کلاس های Abstract، کلاس های Static، کلاس های Sealed،و کلاس های Partial که (برای تعریف کلاس در فایل های جدا از هم)هنگام تعریف کلاس در #C نیاز خواهید داشت، توضیح داده می شود.
 
& Assemblies in C# Types
در این بخش در مورد دو گروه Value type و Reference type در .NETتوضیح داده می شود. سپس تعریف value type با استفاده از Enumeration و Structآموزش داده می شود. در ادامه Interface به عنوان راهی دیگر برای توضیح Type در .NET  بررسی شده است. آرایه ها بررسی می شوند و در نهایت Assembelies  واهمیت Assembly refrences توضیح داده شده است.
 
Events, Properties, and methods
در این بخش در مورد جزیئات Fields و Properties  توضیح داده می شود. سپس نگاهی به Events و اپراتورها در سی شارپ انداخته می شود. نحوه استفاده از Indexers آموزش داده می شود و در نهایت در موردسازنده ها(Constructors)  ومخرب ها(Destructors) صحبت می شود.
 
Flow Control and Exceptions
 در این بخش به طور ویژه در مورد کلمات کلیدی نظیر Branching، Iterating، Jumping، و Exceptions ونحوه استفاده از آنها در برنامه توضیح داده می شود.
Common Language Runtime (CLR)
در این بخش به ارتباط #C و CLR پرداخته می شود. سرفصل های مورد بحث در این بخش عبارت  اند از JIT compilation and garbage collection، Threads، Reflection and metadata، Processor architecture ، و Interoperability
 
Generics
Generics ویژگی است که از ورژن 2 #Cبه آن اضافه شد و در سال 2005  به همراه .net عرضه شد. در این بخش به بررسی مشکلاتی که با آمدن Generics  برطرف شدن شروع می شود. سپس در مورد کلاس های Generics،و نحوه ی اعمال Constraints توضیح داده می شود.
 
کلاس  ها و اشیا
 
CLR
ارسال نظر
Captcha