سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش Python شرکت لیندا

آموزش Python شرکت لیندا

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۴/۷۳۶ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه

 

آموزش Python (پایتون) شرکت لیندا
 
تعداد: 1DVD
زبان: انگلیسی
 
نام انگلیسی دوره: Python 3 Essential Trainning
 

Python (پایتون) چیست؟

Python یک زبان برنامه نویسی سطح بالا شئ گرا با سیمانتیک دینامیک می باشد. سطح بالای آن در ساختار های داده که با تایپینگ و بایندینگ دینامیک ترکیب شده است  و آن را برای توسعه سریع کاربردها، و نیز برای استفاده به عنوان زبان اسکریپت برای مرتبط کردن اجزای موجود به یکدیگر، به زبانی بسیار جذاب تبدیل کرده است.Python  ساده و آسان برای یادگیری می باشد و به همین دلیل باعث کاهش هزینه نگهداری برنامه می شود. Python از ماژول ها و پکیج ها پشتیبانی می کند که باعث تشویق برنامه به استفاده از ماژول ها و استفاده دوباره از کدها می شود. مفسر Python و نیز کتابخانه استاندارد بزرگ آن در سورس یا فرم دودویی موجود می باشند بدون اینکه هزینه ای برای همه پلاتفورم های اصلی داشته باشند، به صورتی که می توانند به آسانی توزیع شوند.
بیشتر برنامه نویسان به دلیل باروری و سودمندی بیشتری که این زبان در اختیار آنها می گذارد به Python علاقه مند می شوند. از آنجایی که هیچ مرحله همگردانی وجود ندارد، چرخه ویرایش،-تست- دیباگ بسیار سریع انجام می شود. دیباگ کردن برنامه python ساده است، باگ ها یا خطا های ورودی هرگز باعث قطعه بندی خطا نمی شوند. به جای آن، زمانی که مفسر خطایی  را شناسایی می کند، یک استثنا را اضافه می کند. زمانی که برنامه نتواند استثنا را بفهمد، مفسر رد پشته را منتشر می کند. دیباگر سطح سورس، اجازه سرکشی به متغییرهای محلی و عمومی، ارزیابی اکسپرشن های اختیاری (مطلق)، ست کردن نقاط انفصال (breakpoint)،و بررسی خط به خط  کد را فراهم می کند. دیباگر در داخل خود Python نوشته شده است، که گواهی  بر قدرت انتروسپکتیو (introspective)  این زبان برنامه نویسی می باشد. به عبارت دیگر؛ معمولا سریعترین راه برای دیباگ یک برنامه اضافه کردن چند بیان به سورس است؛ در حالی که چرخه سریع ویرایش- تست- دیباگ این رویکرد ساده را بسیار موثر کرده است.
 
به علت قدرت، سادگی، و مدل شئ کامل؛ Python، به زبان اسکریپت بسیاری از سازمان های بزرگ مانند گوگل، یاهو، و IBM تبدیل شده است. در این دوره آموزش تصویری، مدرس آقای Bill Weinman، روش استفاده از Python3  برای ساخت سکریپت های با طراحی خوب و نیز نگهداری پروژه های موجود را به شما نشان می دهد.
 
python 3
 
این دوره اساس ترکیب زبان و نیز استفاده آن را پوشش می دهد و همچنین ویژگی های پیشرفته ای مانند اشیاء، تولید کننده ها و استثنا ها را به شما معرفی می کند. سرفصل های بررسی شده در این دوره عبارت اند از:
 
1- Introduction
2- Python Quick Start
3- Setting Up Python
4- General Syntax
5- Variables Objects and Values
6- Conditions
7- Loops
8- Operators
9- Regular Exceptions
10- Exceptions
11- Functions
12- Classes
13- String Methods
14- Containers
15- File IO
16- Databases
17- Modules
18- Debugging
19- Building a Database Application
20- Conclusion
 
python
ارسال نظر
Captcha