سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تمرینات بار فیکس

استاد حرکات بارفیکس شوید و بدون استفاده از وزنه، دستگاههای بدنسازی و ... بالا تنه خود را شکل دهید.

Al Kavadlo مربی این دوره آموزشی معتقد است که برای ساختن بالاتنه عالی، قوی و خوش فرم نیازی به عضویت در باشگاه و دستگاههای آنچنانی ندارید و تنها با استفاده از میله بارفیکس می توانید بالا تنه خود را ماهیچه ای و قوی سازید.
در این ویدیوی آموزشی Kavadlo قدم به قدم شما را برای تبدیل شدن به استاد بارفیکس آموزش می دهد و انواع تمریناتی را که می توان با استفاده از یک میله ساده بارفیکس انجام داد به شما آموزش خواهد داد از جمله انواع بارفیکس ها می توان  رنج وسیعی از تمرینات از تمرینات آویزان شدن با دو دست و بارفیکس معمولی تا بارفیکس فوق العاده با استفاده از یک دست را می توان در این آموزش مشاهده کرد. این تمرینات بهترین نوع تمرینات برای کسانی است که همیشه به بالا تنه ای ماهیچه ای فکر می کردنداما راههایی که امتحان کرده اند هنوز جوابگو نبوده است.

چه شما یک عاشق تمرینات بدنسازی بدون وزنه باشید و یا اینکه فقط هدفتان این باشد که بالا تنه خود را فرم دهید این مجموعه آموزشی مطمئنا برای شما تهیه شده است و اهداف شما را پوشش خواهد داد.
شاید هیچوقت آرزو نکرده باشید که همانند میمون با چابکی از هر میله ای بالا روید اما مطمئنا به ورزشکاران و قهرمانانی که با چابکی خود را از میله ها بالا می کشند و حرکات نمایشی را با میله ها انجام می دهند حسودی کرده اید وقت آن است که خود شما یکی از این قهرمانان باشید این مجموعه یک مجموعه انگیزشی است و بسیار بیشتر از آنچه بخواهد تئوری بگوید شما را در عمل درگیر خواهد کرد.

این مجموعه آموزشی در 8 قسمت آموزشی شما را از صفر با نحوه صحیح انجام تمرینات میله ( بارفیکس ) آموزش می دهد اولین قدم نحوه آویزان شدن از میله است و بعد خود را بالای میله نگهداشتن تا و ... در نهایت شما حتی قادر خواهید بود انواع بارفیکس رفتن کماندو ها و بارفیکس رفتن با یک دست را هم انجام دهید.

آموزش تمرینات بارفیکس

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

محمد صفرزاده در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۱۳ [۴:۳۷:۴۲ PM]

سلام امکان خرید این آموزش به صورت فایل دانلودی وجود داره؟

مهدی علویان در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۱۰ [۳:۳۴:۴۰ AM]

با سلام اگر امکان داره دوبله و یا زیرنویس فارسی آموزشها رو هم تدارک ببینید لطفا ... با تشکر

ارسال نظر
Captcha