سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش یوگا (پیشرفته)

آموزش یوگا (پیشرفته)
 
نام انگلیسی دوره: Rodney Yee advanced yoga
 
این مجموعه که توسط آقای رودنی یی تدریس می شود شامل 125 دقیقه آموزش تمرینات یوگا در منزل می باشد.  در این مجموعه آقای رودنی یک سری از اجراهای پیشرفته را که حاصل تجربیات خود او می باشند به شما نشان می دهد. در تمام مدت آموزش خود ایشان توضیحات لازم را ارائه داده و به شما این امکان را می دهد که 3 تمرین پیشرفته و کامل او را برای رسیدن به سطحی از قدرت، بصیرت،و راحتی و آرامش دنبال کنید.
 
تمرینات یوگا رودنی
 
در این مجموعه آموزشی:
- شما یاد می گیرید چگونه به خود اعتماد داشته باشید و صاحب دستانی متعادل و قدرتمند شوید.
- یاد می گیرید آمادگی بدنی لازم برای دنبال کردن مدرس جهت انجام حرکات پیشرفته  او را کسب کنید.
- یاد می گیرید همانطور که مدرس به شما و شاگرد خود در این ویدیو آموزش می دهد، تمرین خود را به سطحی عمیق تر گسترش دهید.
 
 
این آموزش به طور ویژه برای افراد باتجربه یوگا می باشد. تذکر: افراد مبتدی یا کسانی که به تازگی یوگا را شروع کرده اند نمی توانند این تمرینات را انجام دهند.

درباره رودنی یی (Rodney Yee)

رودنی یی در سال 1957 متولد شد و سالهای کودکی خود را در کمپ های نظامی جایی که پدرش مشغول خدمت بود سپری کرد. در مدت دبیرستان به ژیمناستیک فعالیت داشت و بعدا به رقص باله روی آورد.او همچنین در دانشگاه برکلی کالیفرنیا فلسفه و جراحی فیزیکی تحصیل کرده است ولی به منظور کار تمام وقت در باله تحصیل را ترک کرد! او در مدرسه lyengar به یوگا علاقمند شد ولی هم اکنون اوخود مشغول تدریس سبک یوگا ابداع خود در این مدرسه است.
 
رودنی
 
آقای یی در استدیویی در برکلی (The Yoga Room) کار تدریس یوگا را شروع کرد و با Piedmont Yoga Studio در اوکلاند نیز همکاری داشت. در حال حاضر او در سراسر جهان مشغول تدریس یوگا است و کنفرانس ها و دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند. تاکنون در بسیاری از کانال ها نظیر CNN، PBS و The Operah Winfrey Show از او دعوت شده است. بیش از 30 برنامه و سری آموزشی یوگا از او در حال حاضر موجود است.
 
رودنی یوگا

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

مهدی در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۰ [۳:۴۰:۴۶ PM]

ممنون خوب بود

رضا در تاریخ ۱۳۹۸/۵/۱۳ [۱۱:۳۸:۱۴ AM]

محصول عالی و کاملی هست www.zibazin.com

ارسال نظر
Captcha