سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش سیستمای روسی

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۶/۲۸۳ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۴ دقیقه

سیستما هنر رزمی روسی است که ریشه های آن به قرن دهم بر می گردد. در طول تاریخ روسیه از 4 جهت با دشمنان خود در گیر بوده است و به هنگام جنگ هر کدام از مهاجمین دارای سبک رزمی خود بوده اند جنگ ها در مکان هایی متفاوت به وقوع پیوسته است گاهی در زمستان هایی یخبندان و گاهی زیر آفتاب سوزان.
در بسیاری از جنگها شمار سربازان دشمن بسیار بیشتر از سربازان بود. در نتیجه این عوامل رزم آوران روسی سیستمی را ابداع کردند که که علاوه بر افزایش قدرت بدنی و فیزیکی ، قدرت روحی را نیز در سربازان تقویت کنند.سبک ابداع شده ازاد بود و هیچ قانون محدود کننده و یا ساختار خشکی نداشت همه حرکات بر پایه عکس العمل غریزی بود و برای یادگیری در زمان کم طراحی شده بود.
با روی کار آمدن کمونیست ها در 1917 هر گونه سنتی را ممنوع کردند آنهایی که این هنر رزمی سنتی را تمرین می کردند به بد ترین شکل تنبیه می شدند در عین حال حکومت فهمید که این هنر چقدر می تواند قدرتمند و مهلک باشد بنابراین استفاده و آموزش آن را فقط برای عده ای از نیروهای ویژه آزاد گذاشتند.
بعد از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، این هنر در سراسر جهان گسترده شد و متخصصان این هنر رزمی در سراسر جهان به اموزش آن پرداختند.

این آموزش توسط استاد Jerôme Kadian نماینده ولادیمیر واسیلیف در فرانسه ارائه می شود. در این ویدیو شما اصول و مبانی مبارزه در این سیستم را یاد خواهید گرفت و نحوه دفاع در مقابل ضربات پا از جلو و عقب ، گرفتن ها و نحوه ضربه زدن و جذب نیرو، نحوه درگیری روی خاک و دفاع در مقابل چاقو و اسلحه آموزش داده خواهد شد.
این ویدیوی آموزشی شما را با دنیای متفاوت هنر رزمی سیستما آشنا خواهد کرد.

آموزش سیستما

برچسب ها: سیستما

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha