سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش سامبو توسط Oleg TAKTAROV

عنوان انگلیسی: sambo training by oleg taktarov

سامبو( هنر رزمی روسی)

 

بعضی افراد قسمتی از تاریخ هستند و بعضی دیگر تاریخ را می سازند. Oleg TAKTAROVیکی از افرادی است که خطوطی در تاریخ می نویسد که هیچ کس قادر به تصور آن نیست. این قهرمان روسی سامبو یکی از تکنیکی ترین های این رشته است که در هر مبارزه قادر به نمایش چیزی جدید است او کسی است که تا ابد به عنوان یکی از مشهورترین های مبارزات آزاد در یادها خواهد بود.

 

Oleg TAKTAROV در روسیه متولد شد و با رویای بازیگر شدن به آمریکا رفت و به واسطه کیفیت مبارزاتش زود مشهور شد.امروزه او علاوه بر شهرتش در مبارزه، به خاطر فیلم هایی همانند 15 minuites هم شاخته شده است که در کنار رابرت دنیرو دیگر بزرگان در فیلم هایی همانند Bad boys وBenjamin Gates بازی کره است.

 

Oleg هیچگاه از تمرین کردن دست بر نداشته است.و دائما در سمینار ها در دور دنیا به آموزش و یادگیری مشغول است.Hervé Gheldman همکار Oleg در این ویدیو هم ، زاده پاریس است که از نوادگان نژاد اسلو است و قهرمان مسابقات مبارزات سامبو است و همچنین نماینده Oleg  در اروپا است او سامبو را در سال 1985 شروع کرد و همه گواهینامه های مرکز ورزش های رزمی روسیه را یکی پس از دیگری دریافت کرد.

 

در ابتدای این ویدیو کار با گرم کردن بدن شروع می شود و سپس تکنیک های پرتاب و بی حرکت کردن حریف آموزش داده می شود در قسمت بعدی به آموزش قفل ها از جکمله قفل های زانو،پا ، بازو و مچ آموزش داده می شود و همچنین انواع تکنیک ها چوک و تکنیک های مثلثی اموزش داده می شود. این مجموعه در دو DVD آموزش داده می شود.

 

در Dvd دوم به آموزش تکنیک های دفاع شخصی می پردازد در این ویدیو شما یاد خواهید گرفت تا چگونه بر روی زمین کنترل حریف را در دست بگیرید و چگونه تکنیک های قفل زانو و قفل پا و قفل بازو را اجرا کنید تمام تکنیک هایی که در DVD دوم آموزش داده می شود را می توان برای موقعیت های درگیری خیابانی مورد استفاده قرار داد.

 

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

 

آموزش سامبو

ارسال نظر
Captcha