سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تکواندو گواهینامه کمربند مشکی

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۰/۱۹۵ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱۰۰ دقیقه


عنوان انگلیسی: Taekwondo : your black belt passport

تکواندو هنر رزمی کره ای است که در بین هنرهای رزمی از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد، به همین جهت بیشترین تعداد شرکت کننده در بین تمامی رشته های رزمی را دارا می باشد. این رشته توسط بسیاری از اساتید رزمی بزرگ جهان مورد انتقاد قرار گرفته است، دلیل آن هم این است که قوانین زیادی در تکواندو وجود دارند که مانع از آسیب رساندن به حریف می شوند، به همین دلیل محدودیت های زیادی در اجرای ضربات وجود دارد.

 

تکواندو


این رشته ورزشی از عمر کمی برخوردار است چراکه بعد از جنگ جهانی دوم و با تلاش اساتید بزرگ هنرهای رزمی کره جنوبی و با ترکیب رشته اوکیناوایی کاراته بخصوص سبک شوتوکان، هنرهای رزمی چینی و هنرهای رزمی سنتی کره ای مانند تکیون و سوباک به وجود آمدند. ازجمله نکاتی که تکواندو را از سایر رشته های رزمی دنیا متمایز می کند می توان به شکل خاص این رشته که بر ضربات پا با حداکثر و گاهی اوقات با حداقل قدرت و سرعت است متکی بوده و همچنین بر حفظ فاصله فیزیکی با دشمن و طراحی فنون برای دور کردن مهاجم از خود اشاره کرد. البته در این رشته رزمی از دیگر عضوهای بدن مانند دست استفاده می شود.

 

آموزش تکواندو


تکواندو بر روی ضربات بلند لگد و تکنیک های سریع دست تکیه دارد، همین امر آن را از سایر هنرهای رزمی مانند کاراته متمایز کرده است. فدراسیون بین المللی تکواندو (WTF) بر این باور است که به جهت اینکه پا طولانی ترین و قوی ترین اندام یک رزمی کار است ضربات پا پتانسیل زیادی را جهت اجرای حملات قدرتمند در اختیار رزمی کار قرار می دهند.

در این DVD تکنیک ها و نکات مورد نیاز از کمربند سفید تا مشکی را که توسط میشل کارون (Michel CARRON) آموزش داده می شوند یاد خواهید گرفت. او دان 5 تکواندو و بیش از 25 سال سابقه تمرین تکواندو را دارد که بیشتر آن را زیر نظر استاد بزرگ LEE KWAN YOUNG گذرانده است. او چندین بار به مقام قهرمانی مسابقات فرانسه دست یافته و همچنین 5 بار مقام نائب قهرمانی را کسب کرده است. تکواندو رشته ای المپیکی است که در حال حاضر به طور گسترده ای با فرم ورزشی خاص خود شناخته می شود، بخصوص تکنیک های جذاب و دیدنی ضربات پای آن. اصول تکواندو، مسدود سازی های مختلف، تکنیک های قابل توجه و روش دفاع از خود می باشد.

 

کمربند مشکی تکواندو


این DVD آموزشی شامل راهنمایی های کامل برای رسیدن به کمربند سیاه می باشد که در آن جنبه های مختلف این رشته از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین آنها را به شما ارائه می دهد: ازجمله این نکات می توان به مواردی همچون نحوه بستن کمربند، چگونگی تا کردن Dobok، آمادگی جسمانی سازگار، مسدود کردن و تکنیک های برجسته، لگد زدن، مبارزه گام به گام و دفاع از خود اشاره کرد.
برای اینکه ترکیبات را بهتر درک کنید میشل کارون (Michel CARRON) برنامه کاربردی را با حریفان تمرینی خود توضیح می دهد تا معنا و نحوه بکارگیری آنها را یاد بگیرید. در نهایت، شما برنامه ای جامع جهت رسیدن به کمربند سیاه خواهید داشت
 

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

شاهرخ میرچگنی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۳۰ [۱۲:۵۲:۱۵ AM]

من این ورزش را دوست دارم ومی خواهم یک تکواندو کار خوب باشم

ارسال نظر
Captcha