سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تای چی - نرمش های ساده برای سلامت مفاصل(زبان فارسی)

مو جود نیست

عنوان کامل : نرمش های ساده برای سلامت مفاصل به روش تای چی

 

این مجموعه آموزش تای چی و چی کونگ است که برای اولین بار در ایران با زبان فارسی و کیفیت عالی تهیه شده است. تای چی ورزش محبوب بسیاری از مردم در سراسر جهان است و به دلیل حرکات نرم و ساده ی آن که باعث شادابی و سرزندگی در طول روز می شود هر روزه به طرفداران آن افزوده می شود.تای چی ورزشی است که محدودیتی در سن و سال ندارد و همه از کودکان چند ساله تا پیرمردان 80 ساله می توانند این ورزش را انجام دهند و از انجام آن لذت ببرند.

این مجموعه که به همت استاد مصطفی داوودی پناه، تهیه شده است سعی دارد تا کمبود منابع معتبر آموزشی در ایران را جبران کند. تاکنون مرجع آموزشی برای تای چی و چی کونگ به زبان فارسی تهیه نشده است و این مجموعه برای اولین بار در سطح کشور تهیه و توزیع شده است.

 

DVD اول این مجموعه مباحث زیر را شامل می شود:

  • مقدمه
  • نرمشهای ساده برای سلامت و تقویت مفاصل و عضلات
  • آموزش چند حرکت  ساده چی کونگ برای افزایش تمرکز ذهنی و ایجاد آرامش
  • آموزش کامل 6 فرم مقدماتی تای چی
  • ریکاوری جهت پایان جلسه تمرین

 

 

به همراه این مجموعه،یک DVD آشنایی با چی کونگ و تای چی از دیدگاه علمی که مشتمل بر یک ساعت نشست و گفتگو پیرامون ماهیت و فواید تای چی است ارائه می شود.

 

در تهیه ی این مجموعه ی ارزشمند ،سعی گردیده که علاوه بر هنرجویان تای چی ، برای عموم مردم نیز قابل استفاده و مفید باشد.تهیه این مجموعه ، به تمام کسانی که در ابتدای راه بوده و علاقمند به آشنایی و فراگیری این ورزش سلامت بخش هستند توصیه می گردد.

 

مصطفی داوودی پناهبیوگرافی استاد مصطفی داوودی پناه

استاد مصطفی داوودی پناه، سالها به عنوان مسئول کمیته های فنی , آموزش و آزمون تای چی و سبک های درونی ووشو در کشور ، به گسترش و تدریس این هنر سلامت بخش پرداخته است.
وی در خانواده ای ورزشکار متولد شده و از کودکی تحت تعالیم پدرشان استاد بزرگ حسین داودی پناه ( داداشی ) ، به فراگیری هنرهای رزمی بویژه کونگ فو توآ پرداخت.
ایشان فعالیت خود را در زمینه ووشو و بطور تخصصی تای چی چوان و چی کونگ ، ، از اوایل دهه 1360 و پس از پایه گذاری ووشو در ایران توسط استاد بزرگ حسین داودی پناه ، آغاز نمود و هم چنان در راستای اشاعه تای چی چوان و چی کونگ این ورزش کهن و روح بخش فعال می باشند

 

 

 

 

 

آموزش تای چی چوان

 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha