سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تای چی - 8 حرکت برای تندرستی و آرامش(زبان فارسی)

مو جود نیست

این مجموعه آموزشی، اولین مجموعه ای است که در زمینه چی کونگ به زبان فارسی تولید شده است.این محصول تولید سال 1390 بوده و توسط استاد مصطفی داوودی پناه تهیه گردیده است.بسیاری از رزمی کاران با نیروی چی (یا کی qi or Ki) آشنایی دارند. تعدادی از مبارزان بزرگ MMA و همچنین از فایتر های حرفه ای، تمرینات چی کونگ را همراه با ورزش رزمی خود به صورت موازی تمرین می کنند و روز به روز توانایی و تمرکز خود را افزایش می دهند با این حال در زبان فارسی منبع قابل اعتمادی در این زمینه وجود نداشت این محصول می تواند شروع شما در دنیای بی انتهای تای چی و چی کونگ باشد.

این فیلم آموزشی در سال 1390  تولید گردیده و مشتمل بر آموزش چی کونگ کهن و ارزشمند  8 قطعه زربفت ابریشمی و همچنین آموزش فرم ساده  8 حرکتی تای چی می باشد.
در تهیه این برنامه تلاش گردیده تا ، مفاهیم تخصصی و جزئیات حرکات با روشی ساده آموزش داده شود به نحوی که برای همه افراد جامعه ، اعم از بانوان و آقایان در هر رده سنی ، قابل درک بوده و مورد استفاده قرار گیرد.
در بخش آموزش چی کونگ ، تمامی هشت حرکت با ذکر نام ، نکات مهم ، تنفس های صحیح و همینطور خواص و فواید درمانی تدریس شده است.
و در بخش آموزش تای چی ، قدم به قدم با مدرس همراه شوید تا فرم8 حرکتی تای چی را فرا بگیرید.
تمرینات ارایه شده در این بسته آموزشی دارای اثراتی مثبت جهت ارتقای آرامش روحی و نیز بهبود سلامتی و قوای جسمانی است.

 

به همراه این DVD یک CD حاوی موسیقی ملایم و آرامش بخش به عنوان هدیه در نظر گرفته شده که می تواند فضای مناسب و آرامی را برای جلسات تمرین شما فراهم سازد.

 

آموزش چی کونگ به زبان فارسی

ارسال نظر
Captcha