سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش NHibernate شرکت TekPub

آموزش NHibernate شرکت TekPub

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۳/۹۴۲ بازدید
  • زبان: نامعلوم
  • تعداد: ۰ حلقه


آموزش NHibernate شرکت TekPub


تعداد: 1DVD
زبان:انگلیسی


NHibernate راه حل برپایه ORM(Object Relational Mapping) برای پلاتفرم Microsoft.net  است. NHibernate توسط Tom Barrett آغاز شد و هم اکنون Fabio Maulo رئیس پروژه می باشد.آخرین ورژن آن که NHibernate 3.0 است، در ماه دسامبر 2010   عرضه شد و اولین ورژنی بود که از .NET 3.5 استفاده کرد.


NHibernate فریمورکی برای نگاشت یک domain model شئ گرا به دیتابیس رابطه ای سنتی می باشد. هدف NHibernate این است که برنامه نویس را از بخش زیادی از داده های رابطه ای مربوط به کار برنامه نویسی که دارای وابستگی زیاد هستند، رهایی بخشد. مشخصه اصلی NHibernate تبدیل (Mapping) کلاس هاس .NET به جدول های دیتابیس است( و تبدیل انواع داده CLR به SQL).  این ابزار همچنین پرسجوی داده و بازیابی تسهیلات را فراهم می کند. NHibernate فرمان های SQL را تولید می کند و برنامه نویس را از تبدیل اشیا و بررسی دستی دسته های داده خلاص می کند و کاربردها را برای بسیاری از دیتابیس های SQL قابل انتقال می کند.


NHibernate نگهداری شفافی برای POCOs) Plain Old CLR Objects) فراهم می کند. تنها نیازمندی اکید برای یک کلاس شفاف، یک سازنده بدون آرگومان است؛ که لزومی هم ندارد که عمومی باشد.


 این مجموعه آموزشی ازشرکت TekPub است که توسط Rob Conery،   Oren Eineآموزش داده می شود.

 

 آموزش NHibernate شرکت TekPub


سرفصل های مورد بررسی در این مجموعه عبارت اند از:


1-    Introduction
2-    Basic Mapping
3-    Fluent NHibernate
4-    Basic Optimizations
5-    Inheritance with Discriminators and IUserType
6-    Complex Statistical Queries
7-    Transactions and Raw SQL
8-    Search

ارسال نظر
Captcha