سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

هنر مخفی نینجا

عنوان انگلیسی: The Secret Art of Nin-Jutsu

 

نینجا یا شینوبی به سربازان (مزدوران) مخفی در ژاپن فئودال می گفتند. کارهای آنها شامل، جاسوسی و خبرگیری، خرابکاری عمدی، نفوذ، مبارزه مستقیم، قتل و ترور بود. این جنگ آوران از هنر رزمی نینجیتسو استفاده می کردند. امروزه نیز از این اصطلاح برای نامیدن رزمی کاران نینجیتسو استفاده می شود.

 

Ninjitsu، هنر قدیمی مبارزان مخفی نینجای ژاپن و یک روش دفاع کاربردی است. نین جوتسو یک سیستم مبارزه ی کامل است و  ذهن، جسم و جنبه های روحی رزمی کار با آن تقویت داده می شود. تکنیک های نینجا شامل قفل کردن، پرتاب، گلاویز شدن، حملات چندگانه و سلاح های مدرن می باشد.

 

Philippe Barthélemy اولین فرد اروپایی بود که نینجیتسو کار کرد. بعد از Doran Avon از اسرائیل و Stephen Hayes از آمریکا، او اولین شخص غربی بود که توسط استادان ژاپنی به او اجازه ی تدریس نینجیتسو داده شد.

 

این ویدئو در 5 بخش (بر طبق گردش KO از 5 عنصر زمین) تشکیل شده است و هر کدام از این بخش ها شامل تکنیک های کاملی است که نینجا ها، معروف ترین و قوی ترین جاسوس های روی زمین آنها را ساخته اند. این ویدئو بخشی از آن برنامه ی تکنیکی را نیز نشان می دهد که بیشتر از 15 سال سازمان یافته و تست شده است.

 

ninja

 

ninja

ninja

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

سید علی حسینی در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۱۲ [۳:۱۲:۳۳ PM]

ورزش نینجوتسو از همه نظر یک ورزش کامل است ولی اموزشش بسیار کم . من عاشق این ورزشم چون همه فن حریفه ودشمانشو برق اسا نابود میکنه

ارسال نظر
Captcha