سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش فرمهای کونگ فو توا

  • قیمت: ۷۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۲۴/۰۱۵ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۲ حلقه
  • مدت زمان: ۲ ساعت و ۲۳ دقیقه

 کونگ فو توا که به واسطه نیرو و ظرافت حرکاتش شناخته شده است هنر رزمی است که از ایران سرچشمه گرفته است که به وسیله استاد ابراهیم میرزایی در پایان دهه 1960 بنیان نهاده شده است.
در این ویدیوی آموزشی استاد Gabriele Antonini، نماینده سبک در ایتالیا، به نمایش و آموزش پنج فرم ابتدایی کونگفو توا و کاربردهای آن می پردازد.این فرم ها بر اساس ژئومتری و فیزیولوژی جریان انرژی در بدن انسان بنا نهاده شده اند.
در این فرمها، برای نیل به هدف بالاترین قدرت در ضربه ها، از شکل موجی ضربات قبل از برخورد به هدف استفاده می شود.
این سبک رزمی نیازمند تمرینات سخت و مرتب است و برای علاقمندان در DVD اول این مجموعه پنج فرم ابتدایی بدون سلاح این سبک رزمی آموزش داده می شود.
در DVD دوم، به آموزش نحوه اجرا و کاربرد های فرم های 6 و 7 و 8 بدون سلاح این سبک رزمی می پردازد و همچنین فرم های سلاح سای و شمشیر را هم آموزش می دهد.
در این مجموعه نحوه خلع سلاح کردن مهاجمی با خنجر و طپانچه به همراه تعدادی از تکنیک های شکستن آموزش داده می شود.

مختصری در رابطه با کونگ فو توا

کونگ فو توا هنر رزمی مدرنی است که در ایران توسط استاد ابراهیم میرزایی پایه گذاری شد و نوعی از کونگ فو است که با تاثیر از یوگا جهت خالص سازی ذهن و بدن آمیخته شده است.
در کونگ فو توا، از ترکیبی از فرمهای شمالی و جنوبی کونگ فوی شائولین ساخته شده است. آموزش های توا، بر اساس تسلط بر روی فرمهای مبارزه ای که به آنها خط می گویند بنیاد نهاده شده است که یان خط ها فرمهای بدون سلاح و همراه با سلاح را شامل می شوند که تاکید بر روی قدرت بدنی و همزمان قدرت معنوی و مدیتیشن دارند.
امروزه کونگ فو توا بعد از کیوکوشین کاراته و کیک بوکسینگ پر طرفدار ترین رشته در ایران است که دارای 200 هزار نفر رزمی کار است.
کونگ فو توا دارای تعداد زیادی تکنیک ،ترکیب و عکس العمل است. حرکات دینامیک موج گونه و تاکید بر قدرت در اجرای تکنیک ها و پایان تکنیک ها با یک چرخش از مشخصه های این هنر رزمی است.

آموزش کونگفو توا

نظرات کاربران

سعید باور در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۱۰ [۵:۲۲:۱۱ PM]

لطفا دوبله یا زیرنویس بزارید ممنون

ارسال نظر
Captcha