سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تونفا مقدماتی

تونفا چیست؟

تونفا که گاهی تونگ فا هم خوانده می شود یک اسلحه سرد هنر های رزمی ژاپنی است.محل تولد تونفا اکیناوا است که تا مدتهای زیادی در زمان امپراطوری ژاپن، حمل و استفاده از سلاح ممنوع بوده است بنابراین ساکنان اکیناوا برای دفاع از خود لازم بوده تا از سلاح های نا معمول، یا تغییر شکل یافته استفاده کنند تونفا را ظاهرا در زمان ممنوعیت حمل سلاح در داخل سوراخ سنگ آسیاب پنهان می کردند و به محض نیاز به دفاع فقط کافی بود نا دسته تونا را از سوراخ بیرون بکشند.در ابتدا تونفا فقط برای بلاک کردن حمله سلاح های دیگر استفاده می شد بعدها تکنیک های چرخاندن و ضربه زدن نیز توسط تونفا انجام گرفت.


در بسیاری از کشورها،منجمله آمریکا، پلیس از این اسلحه زیاد استفاده می کند.
در این ویدیوی آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه حرکات دفاعی و ضربه زدن را با تونفا تمرین کنید.این حرکات بسیار ساده بوده و با تمرین می توانید بر روی آنها مسلط شوید در انتها نحوه عملی هر کدام از تکنیک ها در برابر سلاح های سرد دیگر اجرا می شود.
از دیگر مواردی که در این ویدیو یاد خواهید گرفت، کاتای تونفا است و همچنین کاربرد عملی این کاتاها را به درستی یاد خواهید گرفت.

در ریز قسمتی از این ویدیوی اموزشی را می توانید مشاهده کنید:

 

آموزش تونفا - آموزش سلاح های سرد

نظرات کاربران

بهمن مينايي در تاریخ ۱۳۹۶/۷/۲۴ [۱۲:۴۳:۰۷ PM]

Very good

شاهین در تاریخ ۱۳۹۸/۱/۳ [۱۰:۴۰:۳۷ PM]

برا چی باید با سلاح یاد بگیریم کارکنیم!؟؟ما که با کسی کار نداریم و اصلا اهل جدال و خشونت نیستیم و کاملا مخالفیم.

امیرحسین در تاریخ ۱۳۹۹/۲/۲۷ [۱:۵۱:۴۲ PM]

آقای شاهین شما به اون کسی که میخواد شما رو خفت کنه و چاقو گذاشته زیر گلوت بگو اهل خشونت نیستم اونم عذر خواهی میکنه و میره(واقع بین باشم، دوتا از رفیقای منو به همین راحتی خفت کردن و گوشی چند میلیونیشو گرفتن)

ارسال نظر
Captcha