سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش تمرین با کیسه بوکس و میت

عنوان انگلیسی:Muay Thai Kick Boxing Heavy Bag Training

بسیاری از استادان و قهرمانان هنر های رزمی، قدمهای اول در آموزش هنر های رزمی را یکسان برداشته اند.آنها کار را به ضربه زدن به کیسه بوکسی که در گاراژ خانه شان اویزان شده بوده و یا در حیاط خانه شان از درختی آویزان کرده بودند شروع کرده اند.
در این ویدیو روشی سیستماتیک را در نحوه آموزش با کیسه بوکس یاد خواهید گرفت. در این آموزش یاد خواهید گرفت چگونه با نیروی انفجاری قوی و ویرانگر با دست و پا به کیسه بوکس ضربه بزنید و ندام خود را برای مبارزات آماده نگه دارید چگونه در مقابل ضدحملات با کیسه بوکس تمرین کنید و استخوان های خود را محکم سازید.
تکنیک های این آموزش ویدیویی برای همه ورزشکاران هنر های رزمی علی الخصوص رشته ها، کیک بوکسینگ، کیوکوشین، موی تای و سایر رشته های فول مناسب است.

 

ورزشهای سبک آزاد که در ان درگیری به صورت کامل انجام می شود لوازم کمک آموزشی همانند کیسه بوکس و میت و میت پنجه ای و ... نقش حیاتی در آموزش دارند و متاسفانه تعدادی از مربیان فقط از تکنیک های تکراری در هنگام استفاده از این وسایل استفاده می کنند.
این ویدیو که توسط یکی از مربیان کیک بوکسینگ و موی تای و قهرمان سابق این رشته ها آموزش داده میشود نحوه موثر اجرای تکنیک های ترکیبی در استفاده از میت و کیسه بوکس آموزش داده می شود تکنیک های حمله با استفاده از دست و پا به و به صورت پشت سر هم انجام می شود و تکنیک ها در جهت کاستن مقاومت حریف و در زاویه های مختلف اجرا می شود.
این ویدیوی آموزشی برای همه رزمی کاران رشته های ازاد که می خواهند در مسابقات شرکت کنند بسیار مفید است و توسط آقای کریم راحال Karim Rahhal آموزش داده می شود.

 

آموزش تمرین با کیسه بوکس

 

کالاهای مشابه

نظرات کاربران

مبارز در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۹ [۷:۳۵:۵۸ AM]

لطفا نام لاتین محصولات را ذکر کنید به خصوص رشته های ورزش .

ارسال نظر
Captcha