سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

آموزش روش وینگ چون کونگ فو

Didier Beddar هنوز هم یکی از بهترین متخصصان وینگ چون در جهان است.زمانی که 14 سال داشت برای فراگیری هنر های رزمی و کونگ فوی شمالی به نزد استاد Alan Lee  رفت و برای بیش از 10 سال نزد او به فراگیری این هنر رزمی پرداخت.
در بین سالهای 1987 و 1991 فرانسه را به مقصد استرالیا ترک کرد تا زیر نظر Didier Beddar آموزش ببیند.تقدیر او را به نزد استاد بزرگتر این رشته Chang Xing Liang آورد.Didier Beddar روش مبارزه او را به صورت کامل یاد گرفت و در مبارزه با چندین سلاح چینی آموزش کامل دید.
امروزه او مسئول آموزش وینگ چون در آکادمی است که خود آن را در فرانسه بنا نهاده است و به صورت روزمره سعی می کند تا این هنر را بیشتر در جهان توسعه دهد.

تاریخچه وینگ چون


در سال 1645،زمانی که چین به وسیله مانچوها مورد حمله قرار گرفت معبد شائولین به صورت مخفیانه به آموزش هنر های رزمی مشغول بود.
برای استاد شدن در سبک کونگ فوی سنتی به 15 تا 20 سال تمرین مداوم نیاز بود برای ایجاد هنری که مدت زمان بسیار کمتری برای استاد شدن نیاز داشته باشد 5 نفر از استادان بزرگ معبد همپیمان شدند.آنها بر روی نقاط ضعف و قوت سبک های مختلف کونگ فو بحث کردند و نظراتشان را با هم در میان گذاشتند.و سرانجام با تکنیک های بابیشترین تاثیر را از هر سبک انتخاب کردند تا شاگردان در زمانی کمتر بسیار موثر تر بتوانند مبارزه کنند.
بعد از حمله مانچو ها به معبد شائولین یکی از بازماندگان این هنر را به دختر جوانی به نام Yim Wing Chun آموزش داد و به همین دلیل این هنر وینگ چون نامیده می شود.
تا اینکه در سال 1951 استاد یپ من این هنر را به جهانیان معرفی کرد و آن را جهانی نمود.

مدرس این مجموعه، نهمین نسل از استادان این هنر می باشد.
در این فیلم آموزشی وینگ چون شما با نحوه تمرین و مبارزه در این سبک آشنا خواهید شد.همچنین نحوه تمرین با ادمک چوبی را یاد خواهید گرفت.

 

آموزش وینگ چون

آموزش آدمک چوبی کونگ فو

آموزش استفاده از نیزه

نظرات کاربران

alarabie در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۱ [۱:۰۳:۵۸ PM]

خیلی عااااااااالی

سید مصطفی دهقان پیشه در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۲۳ [۱:۲۲:۲۹ AM]

Good

sb در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۵ [۱۲:۳۴:۰۴ PM]

واقعا انقدر خوب هست که با خریدش کاملا یاد بگیرم از مبتدی تا مرحله مبارزه اگه اینطور باشه خیلی خوب میشه

فرهاد در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۲۱ [۸:۰۳:۳۸ PM]

سلام. یعنی انقدر کامل هست که بشه همشو در عرض پنجاه دقیقه یاد گرفت؟!! ممنون میشم سرفصل یا کلیپ های بیشتری بزارید...

ارسال نظر
Captcha