سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

دفاع شخصی بانوان

دفاع شخصی بانوان

  • قیمت: ۴۸/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۱۱/۴۵۳ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۴۳ دقیقه

عنوان انگلیسی: Women self defense


با تکنیک های ساده در مقابل هر خشونتی از خود دفاع کنید.

 

  • هدف اصلی این ویدئو، روبه رو شدن با رایج ترین خشونت ها و به طور کارآمدی از خود دفاع کردن است.

 

هدف 1: امنیت


تهیه کنندگان این ویدئو از طریق این برنامه ی دفاع شخصی زنان به شما تکنیک هایی را نشان می دهد که برای جلوگیری از تاکتیک های بیشتر مهاجمان، موثر است. بدون اینکه بترسید، قادر باشید و این کار ها را بدون ترس انجام دهید: در خانه تان را باز کنید، به فردی که در خیابان آدرسی از شما می خواهید، بدون دلهره جواب دهید یا حتی از ماشین دزدی جلوگیری کنید.


به علاوه، امنیت به معنی همانندسازی واکنش های خاص است. فورا کیف تان را محکم بگیرید، مکان های ناامن (پارکینگ ها، زیرزمین ها، آسانسورها و ...) را به دقت بررسی کنید و از برخی وسایل برای شبیه سازی به عنوان  سوت یا بطری گاز اشک آور استفاده کنید. کنید.

 

هدف 2: دفاع شخصی

 

شما برای دفاع از خودتان نباید حتما ورزشکار یا قهرمان باشید. در این ویدئو، دو نفر از متخصصین ما به شما تکنیک های ساده و کارآمد را جهت عکس العمل مناسب در برابر هر خشونتی را به شما نشان می دهند. موقعیت های واقعی زندگی را به واقعی ترین روش، از زوایای گوناگون و به منظور آموزش سریع تر تمام حرکات به شما صحنه سازی کرده اند.

 

هر کدام از صحنه های خشونتی شبیه سازی شده در فیلم با حرکت آهسته و با تفسیر دقیق متخصصین مان نشان داده شده است. همچنین در این دی وی دی، ورزش هایی به شما آموزش داده می شود که با انجام آنها در منزل یاد می گیرید چگونه ضربه بزنید. زنان با کمک این ویدئوی انقلابی، اعتماد به نفس کسب می کنند که در واقع، باعث دلسرد شدن و بازداشتن مهاجم از حمله به آنها می شود.

 

"آلین فورماگیو" ( Alain FORMAGGIO)، بیش از 20 سال است که افسر پلیس و مربی است. او گواهینامه ی ملی از بوکس فرانسوی کسب کرده است، و دفاع ساواته آموزش می دهد و مدیر فنی ملی برای دفاع شخصی در فدراسیون FFTS (فدراسیون ورزشی فرانسه) است. او در حال حاضر در دوجوی گرینل (Grenelle ) در پاریس، دفاع شخصی آموزش می دهد. این دوجو بزرگترین باشگاه اروپاست که او در آنجا زنان زیادی را آموزش می دهد.

 

Eric QUEQUET  یک افسر پلیس سابق در بخش های ضد جنایی است. او قبلا محافظ شخصی (بادیگارد) رئیس جمهور بود و در حال حاضر مربی شرکت ها و مراکز و طراح فنی دفاع ساواته است. او مفهوم "سازگاری تکنیکی در موقعیت" را ایجاد کرد، سیستمی که تکنیک های دفاع شخصی، تاکتیک ها و امنیت و کنترل استرس را در بر می گیرد.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha