سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

تمرین و کشش

  • قیمت: ۵۴/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۷/۸۵۰ بازدید
  • زبان: انگلیسی
  • تعداد: ۱ حلقه
  • مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

عنوان انگلیسی: Workout & Stretching

در این DVD آموزشی به برسی 2 سبک خواهیم پرداخت. سبک اول به شما کمک خواهد کرد که ظاهر جسمانی خود را بهبود دهید و سبک دوم به شما کمک می کند تا انعطاف پذیری و مقاومت تان را بهبود بخشیده و همچنین توده عضلانی خود را افزایش دهید (تمرینات با و بدون تجهیزات). به لطف روش منحصر به فردی که کریستوف کاریو (Christophe CARRIO) برای شما ایجاد کرده است قادر خواهید بود تا انعطاف پذیری شدید را با رشد عضلات مهم ترکیب کنید.

 

تمرینات کششی


تنوع تکنیک های نشان داده شده در این آموزش هر کسی را به سمت هدف خود هدایت می کند. اینکه شما یک تازه کار هستید و می خواهید به تناسب اندام برسید یا یک ورزشکار حرفه ای بوده و می خواهید عملکرد خود را بهبود دهید، می توانید در این DVD آموزشی برنامه ای را که مناسب شماست پیدا کنید.

 

تمرینات کششی


CARRIO به شما اسرار “pliométrie” را ارائه می دهد: او تمرینات منحصر به فردی را برای سرعت بخشیدن به پیشرفت تان به شیوه ای جذاب به شما آموزش می دهد. آموزش با کیفیت او همراه با تصاویری شگفت انگیز می باشد که آن را به عنوان یک DVD مرجع معرفی می کند که باید هر کسی داشته باشد. او همچنین نکاتی برای پیشرفت سریع تان را به شما خواهد گفت، نکاتی مانند رژیم غذایی، تنفس، تعداد جلسات آموزش و ...

 

کشش


 

برچسب ها: کشش تمرینات کششی

نظرات کاربران

گردشگر در تاریخ ۱۳۹۷/۱/۱۱ [۱۲:۳۶:۲۸ AM]

آموزش جالبیه

ارسال نظر
Captcha