سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

یوگا برای هنر های رزمی

یوگا برای هنر های رزمی

  • قیمت: ۴۲/۰۰۰ تومان
  • تعداد بازدید: ۷/۶۳۹ بازدید
  • زبان: نا معلوم
  • تعداد: ۱ حلقه

یوگا برای هنر های رزمی


Yoga for martial arts
این مجموعه معرفی هنر یوگا است که مخصوصا برای برآورده کردن نیاز های کسانی است که هنرهای رزمی مدرن کار می کنند. در این مجموعه تمرینات کششی، تنفسی، و اصول اساسی که یوگا را به وسیله ای ضروری برای هنرهای رزمی بدل می کنند؛ توسط آقای استفان کستینگ آموزش داده می شود.

 

yog afor MA

شما می توانید با انجام تمرینات این مجموعه انعطاف پذیری، قدرت بدنی، انرژی و توانایی تنفسی خود را بهبود دهید. هر حرکت کششی در این آموزش با جزئیات آن بیان شده است و به صورت آسان دستورالعمل های آن گفته می شود. حرکات از زوایای مختلف نشان داده شده اند که حداکثر وضوح را داشته باشند. تغییرات هم به صورت ابتدایی و هم پیشرفته نشان داده شده اند تا بتواند ایمنی و چالش مورد نیاز را برای همه سطوح فراهم کند.

 


استفان کستینگ (Stephan Kesting)


مدرس این مجموعه آموزش ویدیویی آقای استفان کستینگ است. او اهل برزیل و دارای کمر سیاه سبک جوجیتسو است که مدت 25 سال در هنرهای رزمی فعالیت داشته است. او همچنین دارای مدرک در  Paulson'sCombat Submission Wrestling، کمر سیاه کاراته Kajukenbo، مدرس Dan Inosanto's Jun Fan JKD، و Maphalindo Silat می باشد. علاوه بر اینها استفان جدو ژاپنی و، سامبو روسی، سیستم های مختلف کنگ فو چینی، Capoeira برزیلی، کیک بوکسینگ موی تای و بسیاری از هنرهای رزمی دیگر را تحصیل کرده است.
او همچنین علاوه بر آموزش حاضر مقاله های نیز در مجلات مختلف به چاپ رسانده است.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
Captcha