سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

با چند نکته انگلیسی خود را تقویت کنید

با چند نکته انگلیسی خود را تقویت کنید
تاریخ ارسال:۱۳۹۲/۴/۳۰ بازدید کنندگان:۱۵۷۵ نویسنده:اشکان حسین پور

چند دلیل وجود دارد که چرا باید مردم سرتاسر جهان مهارت های انگلیسی خود را بالا ببرند. از این دلایل می توان به تجارت با کشورهای دیگر یا سفر کردن و حتی زندگی کردن در کشوری است که زبان آن انگلیسی است. دلایل زیاد هستند اما به هر دلیلی که باشد ما مجبور به تقویت انگلیسی خود هستیم .
در این جا چند نکته وجود دارد که به کارگیری آن ها کمک شایانی به توسعه ی زبان شما می کند.


1- به تلویزیون و فیلم های انگلیسی نگاه کنید : با تشکر زیاد از ماهواره که همه ی تلویزیون ها و برنامه ی انگلیسی زبان حتی با لهجه های متفاوت بریتیش، آمریکن و کانادایی و استرالیایی را از سرتاسر جهان برای ما به سادگی فراهم می کند. اگر در ابتدا چیزی از آنها نمی فهمید سعی کنید که زیرنویس های آن ها را بخوانید.


2- به رادیو گوش دهید : تنها رادیو bbc خود به تنهایی می تواند نیازهای شما را بر آورده کند و برنامه های مناسب را برای شما پخش کند.


3- روزنامه های انگلیسی زبان بخوانید : از روزنامه های ساده تر شروع کنید. فراموش نکنید که شما در ابتدا حداقل می توانید تیتر ها را بخوانید.


4- از اینترنت استفاده کنید : شما از طریق اینترنت می توانید به رادیو آنلاین گوش دهید، کلیپ های کوچک ببینید، و مقالات زیادی بخوانید. شما می توانید با مردم دیگر به زبان انگلیسی چت کنید. حتی در اینترنت بعضی صفحات صرفا به آموزش انگلیسی می پردازند .


5- هر جا که می توانید انگلیسی صحبت کنید و روی آن تمرین داشته باشید : اگر شما در کشوری زندگی می کنید که انگلیسی زبان است این کار راحت تر است. از اشتباه کردن نترسید و با هر کس که می بینید که علاقه نشان می دهد، انگلیسی صحبت می کند.


6- دفترچه لغات و عبارات تهیه کنید : برای افزایش لغت دانی این کار بهترین روشی است که می توانید تصور کنید، این دفترچه ی لغات را به طور منظم مرور کنید.


7- مجله ها و کتاب های مخصوص کودکان بخوانید : این مجلات بسیار جذاب اند و مقاله های کوتاهی دارند و از نظر ساختار زبانی ساده ترند و از سوی دیگر به خاطر مصور بودنشان به راحتی مفهوم را به شما القا میکنند و شما در ترجمه ی متن زیاد به خود فشار نمی آورید.

نکات
•    وقتی سعی بر یاد گرفتن یک عبارت دارید آن را یادداشت کرده و بارها مرور کنید.


•    یک دیکشنری دو زبانه ی مناسب تهیه کنید .


•    تماشای ویدئوهای انگلیسی را فراموش نکنید این کار مهارت های گفتاری و گرامری شما را تقویت می کند.


•    اصطلاحات انگلیسی را یاد بگیرید . انگلیسی پر از اصلاحات جالبی است که در جاهای مختلفی کاربرد دارد و کسی نمی داند از کجا آمده اند تنها معنی و کاربردشان را می دانند .
 

برچسب ها: آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی مکالمه انگلیسی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha