سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه انگیسی یاد بگیریم ؟

چگونه انگیسی یاد بگیریم ؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۲/۴/۳۰ بازدید کنندگان:۱۹۴۳ نویسنده:سامان موسوی

چگونه انگیسی یاد بگیریم ؟

زبان انگلیسی عمومی ترین زبان برای دنیای کسب و کار بین المللی است. کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست و می خواهند آن را یاد بگیرند باید خود را در محیط های انگلیسی زبان غوطه ور کنند.

 

1. یادگیری خواندن و توانایی گوش دادن به زبان انگلیسی

 

 

2. صرف حداقل یک ساعت در هر روز برای گوش دادن به اخبار یا برنامه هایی مانندNPR یا اخبار بی بی سی. شاید ابتدا که به آن ها گوش می دهید درک آن ها برای شما خیلی مشکل باشد اما به تدریج و گوش دادن به آن ها راحت تر می توانید لحن صحبت های آنها را بفهمید. شما می توانید در مورد چیزی که آنها صحبت می کنند حدس هایی بزنید هر چند که ممکن است جزئیات را ندانید. لازم نیست که شما هر دفعه یک ساعت به رادیو گوش دهید. بهتر است به صورت جداگانه 20 یا 30 دقیقه به آن گوش دهید تا خسته نشوید.

 

 

3.       صرف بیش از سه ساعت در هر روز در خواندن اخبار و مقالات انگلیسی. با خواندن متوالی می توانید اصطلاحات، مفاهیم و مفاهیم تازه زبان انگلیسی را یاد بگیرید. برای تلفظ بهتر کلمات انگلیسی سعی کنید آن ها را با صدای بلند بخوانید.

 

 

4.       یادگیری الفبای صوتی یا اوایی (تلفظ سمبل). این کار می تواند کمک زیادی به تلفظ تان بکند. در صورت امکان اگر بتوانید با یک شخص انگلیسی زبان صحبت کنید راحت تر لحن های آن را یاد می گیرید.

 

 

5.       سعی کنید بعضی چیزها را بنویسید. بهترین راه برای بهبود نوشتن کلمات انگلیسی تمرین زیاد است. سعی کنید کلمات جدیدی را که می آموزید چندین بار بنویسید تا بتوانید نحوه نگارش آن کلمه را به خاطر داشته باشید.

 

 

6.       پیدا کردن دوستان با زبان مادریانگلیسی. به دلیل وجود تفاوت فرهنگی کار مشکلی است. اما شما واقعا نمی توانید یک استاد زبان انگلیسی شوید مگر آنکه بتوانید آن را روان تلفظ کنید. وقتی کسی از شما سوالی می پرسد، فقط اطلاعات اولیه را به او ندهید. برای مثال، اگر کسی از شما بپرسد " آیا زندگی در اینجا را دوست دارید؟ " فقط با بله یا خیر جواب او را ندهید بلکه دلیل آن را هم به او بگویید.

 

 

7.       نگاه کردن به تلویزیون های انگلیسی زبان. تلویزیون بهترین و ارزان ترین معلم برای یادگیری زبان انگلیسی است. نه تنها شما می توانید زبان انگلیسی رسمی را از اخبار یا برنامه های تلویزیونی یاد بگیرید بلکه می توانید انگلیسی روزمره را در اپرا و نمایشنامه ها یاد بگیرید. مراقب باشید که با قرار دادن بیش از حد اصطلاحات در جمله خود آن را مبهم نکنید.

 

 

8.       سعی کنید به رادیو گوش دهید. رادیو نیزیکی از بهترین و ارزا نترین  معلمان انگلیسی است. زیرا هیچ عکسی در آن قرار ندارد و نمی توانید آن را لب خوانی کنید. شما باید خود را به گوش دادن آموزش دهید.

 

 

9.       هر جایی که می روید یک فرهنگ لغت انگلیسی به انگلیسی همراه خود داشته باشید. اگر بعضی از کلمات برای شما مشکل بودند و نتوانستید آنها را بفهمید به فرهنگ لغت خود مراجعه کنید.

 

 

10.   استفاده ازبرنامه های هوشمندانگلیسی. با استفاده از این برنامه ها جذب زبان انگلیسی می شوید و بطور خودکار انگلیسی یاد می گیرید. این برنامه ها به خصوص برای ذهن نوجوان برای یادگیری زبان انگلیسی برای موفقیت خود در زندگی حرفه ای، اجتماعی، عشق و زندگی شخصی طراحی شده است.

 

 

11.   از اصطلاحات تازه آموخته شده یا واژگان خود استفاده کنید. اگر اصطلاحات و کلماتی را که تازه یاد گرفته اید در جمله هایی به کار ببرید برای همیشه در ذهن شما باقی خواهند ماند.

 

 

12.   به زبان انگلیسی فکر کنید.عادت کردن به زبان انگلیسی به صورت تمام وقت یادگیری آن را برای شما آسان تر می کند.

 

 

13.   عضویت در گروه وب سایت و یا باشگاه ها که در آن شما می توانید سوالات آزادانه در مورد استفاده از دستور زبان بپرسید

 

 

14.   یادگیری زبان انگلیسی در سفر.

 

برچسب ها: آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha