سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم؟

چگونه یک زبان جدید یاد بگیریم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۲/۴/۳۰ بازدید کنندگان:۱۵۲۴ نویسنده:سامان موسوی

 

 

یادگیری زبانی که متعلق به شما نیست ممکن است در مرحله اول کمی مشکل به نظر برسد. با کمی پشتکار و تلاش می توانید هر زبان جدیدی که به آن علاقه دارید را یاد بگیرید.این کار می تواند برای شما سرگرم کننده هم باشد.
مراحل یادگیری:
1. مهارت در زبان خود برای اولین مرحله. این خیلی مهم است که شما بتوانید بخشی از یک سخنرانی را درک کنید. اگر شما بتوانید محل یک کلمه را در یک سخنرانی شناسایی کنید قادر خواهید بود که درک بهتری از آن داشته باشید.(ترتیب واژه ها که اکثرا در زبان انگلیسی متفاوت است)


2. تصمیم بگیرید که چه زبانی را می خواهید یاد بگیرید.


3.در مورد چگونگی استفاه خود از این زبان فکر کنید. آیا می خواهید به روانی صحبت کنید؟ آیا شما فقط به بعضی عبارات عمومی نیاز دارید یا می خواهید به طور تخصصی آن را یاد بگیرید.


4. اگر شما جزو کسانی هستید که به کتاب و نوار برای یادگیری نیاز دارید با جستجو در اینترنت اوین کتاب فروشی نزدیک به منطقه خود را پیدا کنید. برسی کنید که چه زبانی می خواهید یاد بگیرید.تصمیم بگیرید که به چه کتاب و نواری نیاز دارید و کدام یک برای شما مناسب تر است.بسیاری اوقات به شما کمک می کنند تا شما مثل زبان مادری آن را یاد بگیرید. استفاده از برنامه های صوتی خوب (بدون نیاز به کتاب) توسط Pimsleur منتشر شده اند. هر چیزی را که یاد می گیرید سعی کنید چندین بار تکرار کنید. یکی دیگر از برنامه های بسیار خوب برای یادگیری استفاده از برنامه Rosetta Stone است.


5. تصمیم بگیرید که می خواهید به صورت آنلاین خرید کنید یا میخواهید به فروشگاه مراجعه کنید. خرید آنلاین شما را قادر می سازد که به راحتی بتوانید کالاها را با هم مقایسه کنید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. اگر می خواهید خودتان به فروشگاه مراجعه کنید قیمت ها را با فروشگاههای مجازی مقایسه کنید.

 


6. منابع بسیاری در اینترنت وجود دارد که در آن شما می توانید یک زبان را به صورت رایگان یاد بگیرید. به یک موتور جستجو مانند گوگل و یاهو مراجعه کنید و نحوه یادگیری زبان مورد نظر را جستجو کنید. به لطف اینترنت شما می توانید کلیپ های صوتی در مورد یک کلمه را بشنوید. برخی از سایت ها هم هنگامی که شما ی بخش خاص را به پایان رساندید از شما تست می گیرد.

 


7. سر زدن به سایت های مختلف و نشانه گذاری سایت هایی که برای شما مفید هستند.

 


8. ثبت نام در وب سایت هایی که زبان مورد نظر را به شما یاد می دهند. از همه مهمتر، یادگیری سرگرم کننده!

 


9. گوش دادن به برنامه های رادیویی اینترنتی در زبان مورد نظر (سرویس جهانی بی بی سی یک محل عالی برای شروع است)

 


10.اتمام پادکست. مزیت بسیار بزرگ رادیو اینترنتی آن است که می توان آن را دانلود کرد. شما می توانید آن را بارها و بارها و تا زمانی که احساس می کنید آن را درک کرده اید گوش دهید.

 


11.آشنایی با زبان مورد نظر در چت روم ها / انجمن ها. تنها راه برای یادگیری یک زبان آن است که خودتان را در آن غوطه ور، غوطه ور کنید!

 


12.برنامه خود را برای یادگیری زمانبندی کنید. 15-30 دقیقه در روز خیلی بهتر از یک جلسه بزرگ در هر هفته است
 

برچسب ها: آموزش زبان انگلیسی آموزش زبان
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha