سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: 5 دلیل جذاب برای پیوستن به کاپوئرا

5 دلیل جذاب برای پیوستن به کاپوئرا
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۲۳ بازدید کنندگان:۲۳۸۹ نویسنده:سامان موسوی

 

هیچ چیز مانند کاپوئرا شبیه رقص نیست. هر وقت نمایش داده می شود ترکیب دوست داشتنی از حرکات شاد، موسیقی، آکروبات های شگفت انگیز و مهارت است. کاپوئرا در ابتدا به عنوان یک هنر رزمی که به صورت رقص پنهان شده بود ایجاد شد، به همین دلیل جای تعجب نیست که تماشای آن برای بسیاری از افراد جذاب باشد.
در اینجا دلایلی برای شما می آوریم که رفتن به باشگاه کاپوئرا برای شما مفید است و از انجام دادن آن لذت می بینید.


کاپوئرا یک تمرین عالی است

کاپوئرا 500 تا 700 کالری در ساعت می سوزاند و این دلیل خوبی برای افرادی می باشد که می خواهند وزن خود را کاهش دهند. پیدا کردن تمرینی که از انجام دادن آن واقعا لذت ببرید کار دشواری است، پس چرا ترکیبی از رقص و هنرهای رزمی را امتحان نمی کنید.


تعادل در ویژگی های مختلف

چرخ دستی ها، ضربات زیاد، حرکات مداوم ازجمله چیزهایی هستند که باید انجام داده و وضعیت خود را در آنها بهبود دهید. کاپوئرا به سرعت، قدرت و انعطاف پذیری بالایی نیاز دارد.


اجتماعی و فرهنگی

کاپوئرا یک امر اجتماعی است. رقص و موسیقی آن مانند مهمانی ها فقط نشان از جشن و شادی نیست بلکه یک جشن فرهنگی با سابقه غنی است که داستانی قدیمی از دوران برده داری آفریقایی های برزیلی تبار را نقل می کند.


شکلی از خود بیانگری

کاپوئرا واقعا به هنر در ورزش های رزمی تاکید دارد. به همین دلیل به شما کمک می کند تا خود را به صورت حرکات سیال بیان کنید و هرچه بیشتر تمرین کنید به طور موثرتر می توانید احساسات خود را در حرکات تان بگنجانید.


سرگرم کننده است

مهارت، فرهنگ و آموزش، اینها دلالیل خوبی برای شروع کار با کاپوئرا هستند اما وقتی که در آن غرق می شوید خواهید فهمید که هنرهای رزمی سرگرم کننده است. به همین دلیل برای برخی، بهترین گزینه برای لذت بردن و انجام دادن است.


مشارکت سریع در جامعه و امتحان کاپوئرا بسیار آسان است. شما فقط باید برخی از حرکات اساسی را یاد بگیرید و وارد آن شوید. در ویدیویی که در بالای همین پست قرار دارد می توانید تکنیک ها و حرکات خاص کاپوئرا را مشاهده کنید. همچنین می توانید آموزش های کاپوئرا را فروشگاه اینترنتی ژیار آنلاین تهیه کنید
 

برچسب ها: کاپوئرا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha