سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه با استفاده از حرکات کششی استرس خود را کاهش دهیم

چگونه با استفاده از حرکات کششی استرس خود را کاهش دهیم
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۶/۳۱ بازدید کنندگان:۱۲۳۳ نویسنده:سامان موسوی

امروزه با مدرنه شدن زندگی و تغییر شیوه زندگی افراد تغییراتی در خلق و خوی ما فراهم شده است. به همین دلیل اکثریت افراد دچار استرس های مربوط به شغل و یا زندگی روزمره شان شده اند. با این حال بهترین و سالم ترین راه برای کاهش استرس ورزش می باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی حرکات کششی که با انجام دادن آن ها استرس شما کاهش می یابد بپردازیم.

 

1- کشش داخل ران


روی زمین بنشینید در حالی که کف دو پا را به هم چسبانده و می‌فشارید شکم‌تان را تو نگه دارید. تا آنجا که کشش سبکی را در قسمت ران‌های خود احساس کنید، به جلو خم شوید.

 

2- کشش لگن و باسن

 

پای راست را روی زانوی چپ بگذارید. حالا دستان خود را زیر زانوی چپ بگذارید و آن را به طرف خود بکشید، در حالی که بالاتنه خود را شل کرده‌اید.سپس پاها را عوض کنید.

 

3- کشش جانبی

 

در حالی که از آرنج خود برای متعادل نگه داشتن بدن‌تان استفاده می‌کنید، روی پهلوی خود دراز بکشید.
با استفاده از بازوی دیگر، به آهستگی پای خود را به سمت باسن تان بکشید و هر دو زانوی خود را با هم نگه دارید و به سمت پایین خم کنید. حالا جهت خود و پاهای‌تان را عوض کنید.

 

4- زانو در سینه


روی زمین دراز بکشید.زانوهای‌تان را به سمت قفسه‌سینه بکشید و دستان خود را روی زانوهای‌تان بگذارید و به آرامی ناحیه باسن را به کف زمین فشار دهید.

 

5- کشش ران و ساق


روی دو دست و دو زانو قرار گیرید، پاهای‌تان را صاف کنید اما همچنان آنها را کمی خمیده نگه دارید.به آرامی، یک یا هر دو پا را به زمین فشار دهید، پشت را صاف کنید و شکم را به سمت داخل فشار دهید.

برچسب ها: استرس تمرینات کششی حرکات کششی رهایی از استرس
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha