سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: 3 دلیل برای اینکه بدانید که چرا یک فایتر mma باید تمرینات دو سرعتی را انجام دهد

3 دلیل برای اینکه بدانید که چرا یک فایتر mma باید تمرینات دو سرعتی را انجام دهد
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۱۶ بازدید کنندگان:۱۷۰۳ نویسنده:سامان موسوی

 


هر رزمی کار خوب MMA باید پاهای قدرتمندی داشته باشد. این امر به آنها اجازه می دهد که لگدهای ویرانگری بزنند، نحوه گلاویز شدن خود را بهبود دهند و انتقال قدرت به دستهای خود را به خوبی انجام دهند. یکی از بهترین راهها برای بهبود قدرت پاهای رزمی کار این است که تمرینات اسپرینت (sprint) که پاهایشان را به صورت انفجاری تمرین می دهد انجام دهند.
بیایید نگاهی به بعضی از مزایای تمرینات دو سرعتی یا همان اسپرینت که یک رزمی کار آنها را کسب می کند بیاندازیم:


1- چربی ها را می سوزاند و ماهیچه ها را به سرعت می سازد

تمرین با حداکثر توان دویدن یک تمرین بی هوازی است، این بدان معناست که روند افزایش عضلات بسیار بهبود می یابد و میزان چربی بیشتری نسبت به ورزش هایی مانند دویدن سبک می سوزاند. این می تواند برای تمامی جنبه های یک رزمی کار MMA مفید باشد.


2- موجب افزایش استقامت و انرژی می شود

تمرینات اسپرینت یا همان دویدن با حداکثر توان رشد استخوان ها، متابولیسم و همچنین ذخیره انرژی در عضلات را افزایش می دهد. این مزایا برای عملکرد فایتر در مبارزات طولانی مدت بسیار مناسب است و موجب می شود که نسبت به حریف خود برتری قابل توجهی داشته باشد و دیرتر از نفس بیافتد.


3- هر کاری را در زمان کمتری انجام می دهد

گاهی اوقات رزمی کاران باید تمرین خود را در مدت زمان کمتری انجام دهند(برای مثال هنگام تمرین برای یک مبارزه در پیش رو). تمرین اسپرینت فقط به فواصل کوتاه ورزش نیاز دارد ، اما نسبت به سایر روشهای آموزشی مؤثر و حتی سریعتر عمل می کند.


تمرینات اسپرینت، یک تمرین موثر و همه کاره است، بخصوص برای مبارزان MMA. آیا شما نیز این تمرینات را در برنامه تمرینی خود قرار می دهید؟

 

برچسپ ها :
mma
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha