سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: فایتر mma که فقط یک دست دارد

فایتر mma که فقط یک دست دارد
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۱۹ بازدید کنندگان:۶۰۴۷ نویسنده:سامان موسوی

 

 

نیک نیول (Nick Newell) جوان 27 ساله آمریکایی است که در 21 دوره مسابقات جهانی Xtreme توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کند. اما با وجود چنین موفقیت بزرگی، نکته جالب کمربند قهرمانی نیست که کسب کرده است. مبارز هنرهای رزمی ترکیبی MMA تنها نیمی از بازوی چپ خود را دارد، معلولیتی که باعث نشده که نتواند در سطوح حرفه ای دنیای هنرهای رزمی حضور پیدا کرده و موفق شود.
نیک نیول با دیدن فیلم های کلاسیک هنرهای رزمی به آنها علاقه مند شد. او با دیدن این فیلم ها، خود را به جای شخصیت های اصلی فیلم تصور کرده و با آرزوی رسیدن به چنین مهارت هایی وارد دنیای هنرهای رزمی شد. طبق گفته نیول، جنگنده بودن او در مسابقات MMA نیست که او را مشهور کرده بلکه داشتن این ویژگی خاص است که باعث می شود او متفاوت تر از بقیه به نظر برسد.

 

مبارزات mma


مزیتی که این مبارز جوان MMA دارد در واقع در گذشته نقطه ضعف او به حساب می آمد. او در ابتدا کار سختی در مقابل حریفان برای مبارزه در پیش داشت و می بایست با یک دست در برابر حریف دو دست خود مبارزه کند. او تمرینات طاقت فرسا و سختی انجام داد تا بلاخره بتواند حریفان خود را در رینگ مبارزه شکست دهد. مربیان به او توصیه کردند تا سرعت خود را افزایش داده و تکنیک های لگد زدنش را نیز بهبود ببخشد. پس از سالها آموزش و تمرین، نتیجه یک مبارز حرفه ای است که بسیاری از رزمی کاران از افتادن با او در رینگ مبارزه بیم دارند. تکنیک های درخشان او باعث می شود که او نمونه ای واضح برای غلبه بر سختی ها در داخل و خارج از رینگ مبارزه باشد.
هنرهای رزمی ترکیبی یک نبرد میان رشته ای است که به مراتب واقع بینانه تر از سایر مسابقات ورزشی رزمی است، رزمی کارانی از دیگر سبک های رزمی ازجمله تکواندو، جودو، موی تای و بوکس می توانند در آن حضور داشته باشند. طی چند سال اخیر، مخاطبان MMA چندین میلیون نفر در سراسر دنیا افزایش یافته و بیشترین تعداد طرفدار را در سطوح جهانی در بین ورزش های رزمی دارد. مبارزان بی نظیری مانند Nick Newell با به چالش کشیدن خودشان یکی از دلایل است که طرفداران زیادی به آن روی می آورند.

 

برچسب ها: mma هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha