سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: 20 ناک اوت برتر مسابقات ufc

20 ناک اوت برتر مسابقات ufc
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۵/۵ بازدید کنندگان:۳۲۳۲ نویسنده:سامان موسوی

 

 

در ویدیو بالا 20 ناک اوت برتر مسابقات UFC را مشاهده می کنید.

اما بهتر است قبل از هر چیز نگاهی به تاریخچه مسابقات UFC بیاندازیم.

از سال 1993 یک سازمان حرفه ای ورزش های رزمی ترکیبی (MMA) به نام UFC کسب و کار مبارزات را متحول کرد و امروزه به عنوان یک مارک ورزشی جهانی برتر، شرکت محتوای رسانه ای و بزرگترین ارائه کننده رویدادهای ورزشی در جهان شناخته می شود.
UFC به دنبال تاریخ غنی و سنتی MMA رقابتی که تاریخچه آن به بازیهای المپیک یونان در سال  648 قبل از میلاد برمی گردد می باشد. حدود 80 سال پیش، یک فرم برزیلی MMA به نام واله تودو (Vale Tudo) علاقه خیلی ها را به خود مجذوب کرد. سپس UFC سازماندهی شد تا این مسابقات MMA در آمریکا نیز برگزار شوند.
هدف این بود که " قهرمان مبارزه نهایی " با راه اندازی یک مسابقه شبانه تک نفره با بهترین ورزشکاران ماهر در رشته های مختلف هنرهای رزمی ازجمله کاراته ، جوجیتسو ، بوکس ، کیک بوکسینگ ، کشتی ، سومو و دیگر ورزش های رزمی انتخاب شود.
در ماه ژانویه سال 2001 تحت مالکیت جدید Frank Fertitta، Lorenzo Fertitta و Dana White برند UFC به عنوان یک ورزش ساختار یافته و کنترل شده معرفی شد. UFC  که مقر آن در لاس وگاس آمریکا بوده و دارای شبکه از کارکنان در سراسر جهان می باشد سالانه بیش از 40 رویداد جدید را تولید می کند که بعضی از معتبرترین عرصه ها را در سراسر جهان به فروش می رساند.
برنامه های UFC در بیش از 165 کشور و منطقه از طریق بیش از 60 شرکت پخش جهانی و با بیش از 40 زبان مختلف دنیا برای حدود یک میلیارد و 100 میلیون نفر پخش می شوند.
در طول سالها، UFC به طور مداوم برای بالا بردن سطح ایمنی و کیفیت در تمام جنبه های ورزشی تلاش کرده است. این سازمان تلاش کرده تا کلیشه های جنسیتی را از بین ببرد و استانداردهای جدیدی را برای سلامتی ایجاد کند. همچنین UFC اولین سازمان ورزشی بود که تمامی ورزشکاران را در برابر آسیب های احتمالی در ورزش بیمه کرد.
همچنین UFC با تعهد بیشتر به سلامت و امنیت ورزشکاران خود، با آژانس ضد دوپینگ ایالات متحده (USADA) همکاری کرد تا یک برنامه تاریخی و جامع ضد دوپینگ را در ژوئیه 2015 راه اندازی کند. برای اولین بار در ورزش های رزمی، برنامه UFC اجازه می دهد تا آژانس ضد دوپینگ به صورت مستقل تست دوپینگ را در داخل و خارج از زمین مسابقه و به صورت تصادفی از رزمی کاران انجام دهد.
در اوایل ماه جولای 2015 UFC اولین سیاست سازنده ی ورزشکاران و کیت مبارزه ی UFC را معرفی کرد. لباس مارک ایجاد شده UFSدر همکاری با Reebok به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان جهان شناخته می شود.
اکنون مسابقات UFC به عنوان پربیننده ترین مسابقات دنیای ورزش شناخته شده و همین امر باعث شده که میلیاردها دلار پول در این حوضه در گردش باشد.
 

برچسپ ها :
mma هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha