سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

باتون های تلسکوپی

باتون های تلسکوپی
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۱/۱۶ بازدید کنندگان:۵۶۰۸ نویسنده:قاسم نژاد

با یک باتون(باطوم) تلسکوپی از جنس فولاد سخت از خود محافظت کنید تا قربانی جنایات نشوید و مواظب امنیت شخصی تان باشید. باتون تلسکوپی منبسط وسیله ای تهدیدآمیز و قوی برای دفاع شخصی و یکی از بهترین سلاح های ضربه ای موجود است. از حرکات ناگهانی و فاصله به نفع خود استفاده کنید.

 

به باتون های تلسکوپی، باتون های جمع شدنی، باتون های فولادی، باتون های تاکتیکی، باتون های فلزی یا باتون های امنیتی نیز می گویند. این باتون ها همان سلاح های غیرکشنده است که توسط  پلیس امنیت و پرسنل های نظامی در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایل محبوبیت آنها کاربرد آسان و موثرشان است، به طوری که به وسیله آن در فاصله خیلی کم می توان ضربه سخت و موثری وارد کرد و مهاجم را در یک موقعیت خطرناک متوقف کرد.


باتون ها ابزاری بسیار تهدیدآمیزند و اکثر جنایتکاران از قدرت آنها آگاهند و وقتی که یک باتون را ببینند، عقب نشینی می کنند.


باتون های منبسط به عنوان یک وسیله ی ضربه ای (موثر) برای ضربه زدن و دفاع کردن به کار می رود و به قفل کردن مفاصل کمک می کند. برای باز کردن باتون، فقط مچ دستتان را به سرعت تکان دهید تا تمام اندازه آن باز شود. برای بستن آن نیز فقط کافی است آن را محکم به سطحی سفت مثل سطح زمین یا میز بکوبید. علاوه بر این که به عنوان یک سلاح به کار می رود، برای شکستن پنجره ها، شیشه های ایمنی اطراف کپسول های آتش خاموش کن یا اهرم های باز کردن در برای ورود به وسایل نقلیه و ساختمان ها استفاده می شود.

برچسب ها: سلاح های سرد
پست های مشابه

نظرات کاربران

بهادر صمدی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۹ [۳:۴۳:۲۱ PM]

قیمت چند هست از کوجا باید خرید

ارسال نظر
Captcha