سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

نگاهی به سلاح های رزمی نینجاها

نگاهی به سلاح های رزمی نینجاها
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۱۱/۲۸ بازدید کنندگان:۱۳۴۴۷ نویسنده:سامان موسوی

در این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم نگاهی به سلاح های رزمی نینجاها بیاندازیم و آنها را به شما معرفی کنیم.


سلاح چوب (Bo)

 

سلاح چوب


می توان با قاطعیت گفت که چوب یا Bo یکی از سلاح های معروف نینجاها می باشد. این سلاح حدود 6 پا طول دارد و معمولا از چوب های سخت و تو خالی خیزران ساخته می شد. دلیل اینکه نینجاها چوب های توخالی را انتخاب می کردند این بود که ضربات آنها حالت شلاقی پیدا می کرد و علاوه بر این از توخالی بودن چوب می توانستند به عنوان دارت برای شلیک دارت های سمی به دشمن استفاده کنند.


سلاح تیر و کمان

 

سلاح تیر و کمان


به غیر از نینجاها سامورایی ها نیز از سلاح تیر و کمان استفاده می کردند. تیر و کمان انواع مختلفی دارد. معمولا از تیر و کمان برای پرتاب تیرهای سمی استفاده می کردند. زنان نینجاکار نیز به طور معمول با این سلاح آموزش می دیدند و در بکار گیری آن مهارت زیادی داشتند.


سلاح بوکن

 

سلاح بوکن


همانطور که احتمالا دیده باشید بوکن همان شمشیر چوبی می باشد که معمولا برای آموزش شمشیر از آن استفاده می کردند. سلاح بوکن از چوب های سخت ساخته می شد و این را می توان یک سلاح دانست و تعداد زیادی از نینجاها آن را به شمشیر ترجیح می دهند. دلیل اینکه بیشتر تمایل دارند از آن استفاده کنند این است که بوکن نسبت به شمشیر سبک تر است و به همین دلیل حمل و همچنین استتار آن سبک تر است.


سلاح شورایکن

 

سلاح شورایکن


شورایکن یکی از سلاح های مرگبار نینجاها می باشد.این سلاح دارای تیغه های زهر آلود می باشد و با وجود سادگی که دارد بسیار مخرب و ویران کننده می باشد. این سلاح را پرنده زهرآگین نیز می نامند.


سلاح کاماس

 

سلاح کاماس


کاماس سلاحی است به شکل داس که معمولا از آن به صورت جفتی استفاده می کنند.  با استفاده از این سلاح می توانید ضربات سریع و موربی را به حریف تان بزنید. طول تیغه این سلاح 12 تا 12 اینچ می باشد و دسته آن کمی بلندتر است ولی اصل این سلاح دسته آن کوچکتر از تیغه است می باشد.


سلاح کونای

 

سلاح کونایی


همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید کونای چاقویی کوچک است که از آن برای پرتاب کردن در مواقع حساس استفاده می کنند. البته نینجاها از آن به عنوان وسیله ای برای بالا رفتن از جایی استفاده می کردند.
 

برچسب ها: سلاح های سرد نینجا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha