سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

پرسش های شرم آور در مورد ماساژ

پرسش های شرم آور در مورد ماساژ
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۵/۹ بازدید کنندگان:۳۶۸۴ نویسنده:سامان موسوی

 

آیا قرار است لخت شویم؟ آیا اگر فشار به اندازه کافی زیاد نیست باید چیزی بگوییم؟ آیا از بدن خود آگاهی کافی دارید؟ در اینجا به برسی پرسش هایی که ممکن است از گفتن آنها خجالت بکشید می پردازیم.

 

آیا باید لباس های زیرم را در بیاورم؟

بسیاری از مردم ترجیح می دهند که هنگام ماساژ شورت خود را در نیاورند در حالی که بعضی دیگر دوست دارند کاملا برهنه شوند. این به شما بستگی دارد. در بعضی از سالن های ماساژ، وقتی شما کاملا برهنه می شوید، ماساژور باید یک حوله روی شما بیاندازد و تنها جایی که در حال ماساژ هست باید نمایان باشد.

 

اگر صحبت کنم چه می شود؟

بسیاری از مردم هنگام ماساژ به خواب می روند اما زمانی که بیدار می شوند شروع به صحبت کردن می کنند و این چیزی معمولی است. چون هنگامی که بر روی میز ماساژ دراز کشیده اید و احساس راحتی می کنید، تمایل زیادی به حرف زدن ندارید، اما اگر بخواهید حرف بزنید مانعی ندارد.

 

آیا زمانی که من لخت می شوم ماساژور در آنجا حضور دارد؟

در بسیاری از سالن های ماساژ، شما به تنهایی وارد اتاقی می شود و لباس خود را در می آورید و روی میز ماساژ درار می کشید و قبل از ورود ماساژور به اتاق، در می زند و از شما می پرسد که آماده شده اید یا نه؟

 

اگر به حالت نعوض رسیدم چکار کنم؟

بسیاری از مردان از ماساژ درمانی اجتناب می کنند برای اینکه می ترسند که هنگام ماساژ تحریک جنسی شوند. به همین دلیل زمانی هم که ماساژ میگیرند به دلیل ترسی که دارند از آن لذت نمی برند. اما هیچ دلیلی برای خجالت وجود ندارد، این برای مردان طبیعی است که در زمان انجام ماساژ درمانی به حالت نعوض دست یابند. لمس آرام بدن باعث می شود که سیستم عصبی پاراسمپاتیک فعال شود و باعث تحریک جنسی شما شود. ماساژور شما بر این موضوع آگاهی دارد و آن را نادیده می گیرد. اگر هنوز هم نگران هستید می توانید هنگام ماساژ حوله حمام به دور خود بکشید.

 

فشاری که وارد می کند به اندازه دلخواه نیست، چطور می توانم بدون اینکه ماساژور ناراحت شود این موضوع را با او در میان بگذارم؟

شما برای آن می روید که از ماساژ لذت ببرید و برای آن هزینه کرده اید. این حق شما است که از آن لذت ببرید. پس بدون هیچ نگرانی این مشکل را با ماساژور خود در میان بگذارید و از او بخواهید که فشار را زیاد یا کم کند.

 

من در مورد بخش خاصی از بدن آگاهی دارم چطور می توانم آن را با ماساژورم مطرح کنم؟

در مورد  نگرانی هایی که وجود دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد: من اضافه وزن دارم- بدن من موی زیادی دارد- بر روی صورت یا پشت من آکنه وجود دارد- پای من زشت است-  قسمتی از بدن من زخمی شده است. قبل از هر چیز بهتر است موارد بهداشتی را رعایت کرده و در موارد خاص قبل از ماساژ با دکتر یا یک متخصص ماساژ صحبت کنید. می توانید از ماساژور خود بخواهید که از ماساژ قسمتی از بدن خودداری کند. فقط به یاد داشته باشید که اطلاعات کامل و دقیقی در فرم تاریخچه سلامتی که در سالن ماساژ به شما می دهند وارد کنید.

برچسب ها: آموزش ماساژ حرکات کششی ماساژ بدن
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha