سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

10 تا از مرگبارترین سلاح های نینجا

10 تا از مرگبارترین سلاح های نینجا
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۷/۶ بازدید کنندگان:۲۰۴۲۹ نویسنده:سامان موسوی

همانطور که در فیلم ها دیده اید نینجاها از ابزارهای خاصی در هنگام مبارزه استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم نگاهی به مرگبارترین سلاح های نینجا بیانداریم و توضیح کوتاهی در مورد هر کدام بیان کنیم.


سم

 

سم


بیشتر راههایی که نینجاها به وسیله آن دشمنان شان را می کشتند قابل شناسایی نبود. خواه با یک شمشیر دشمن خود را بکشند یا با آلوده کردن زخم شان. بنابراین سم یکی از چیزهای ضروری بود که اکثر نینجاها با خود همراه داشتن و اگر می خواستند کسی را بی سر و صدا بکشند از آن استفاده می کردند.


Manriki-gusari

 

سلاح های نینجا


Manriki-gusari یک سلاح همه کاری برای پرتاب کردن، ضربه زدن و خفه کردن بود. این سلاح دستی در ژاپن فئودال مورد استفاده قرار می گرفت که از زنجیرهایی قوی که در هر دو سر آن میله ای قرار داشت تشکیل شده بود. این سلاح در اندازه، شکل ها و وزن های متفاوتی ساخته می شد، زیرا هیچ قانون و دستورالعمل خاصی برای ساخت آن موجود نبود. اما بطور معمول طول زنجیرها از 30 سانتی متر تا 120 سانتی متر متغیر بود. اکنون نیز حمل هر کدام از این سلاح ها در ماساچوست غیر قانونی است.


کاما (kama)

 

کاما


کاما سلاح کوچکی بود که شباهت زیادی به ابزار کشاورزی آن دوران داشت و حمل آن را آسان می کرد. یکی از مزیت های سلاح کاما پنهان کردن و استفاده آسان آن برای نینجاها بود. سلاح کاما ابتدا در کشاورزی در شالیزارهای برنج مورد استفاده قرار می گرفت. می توان از این سلاح به تنهایی یا به صورت جفت استفاده کرد.


Neko Te

 

سلاح نینجا

 

این سلاح ترسناک را یک نینجای زن درست کرد که شامل یک دستکش آهنی با پنجه های تیز که اغلب سمی بودند بود که اغلب برای اهداف بی رحمانه مورد استفاده قرار می گرفت.

Metsubishi

 

سلاح های رزمی


Metsubishi این سلاح در اصل یک اسپری فلفل بود، درحالیکه به خودی خود کشنده نبود اما از آن برای کوری موقت حریف استفاده می شد و در این هنگام ضربات کشنده را به او وارد می کردند.


Kakute

 

سلاح های هنرهای رزمی

 

این سلاح مانند یک انگشتر در انگشت های شخص قرار داده می شد و دارای چند تیغه تیز بود که اغلب این تیغه ها به زهر آغشته شده بودند تا در صورت زخمی کردن حریف سم وارد بدن او شده و او را زمین گیر کند.


Kusarigama

 

نینجا

 

این سلاح ترکیبی از سلاح کاما و مانریکی گوزاری است که ظاهری غیر معمول دارد. یکی از برجسته ترین ویژگی های آن همان غیر معمول بودن آن است، زیرا حریفان که تاکنون چنین سلاح هایی را زیاد ندیده اند نمی دانند که چگونه باید در برابر آن از خود دفاع کنند.


شوریکن (Shuriken)

 

شوریکن


یکی از شناخته شده ترین سلاح های نینجا همین سلاح شوریکن است. این سلاح سه گوش کوچک پرتابی را می توان تا آخرین لحظه قبل از استفاده پنهان کرد که یکی از ماهیت های اصلی نینجاها هستند، ساکت، دقیق و کشنده. این سلاح نیز اغلب به سم آغشته می شد تا هنگام زخمی کردن حریف سم وارد بدن شده و او را بکشد یا زمین گیر کند.


کونای (Kunai)

 

سلاح کونای


کونای یکی از صلاح های زیبا و محبوب نینجاها است. این سلاح مانند یک چاقوی کوچک بوده که قابلیت پنهان شدن دارد و همچنین از آن می توان برای ضربه زدن و یا پرتاب کردن به سمت حریف استفاده کرد. یکی از مزیت های این سلاح هم این است که می تواند به سم آغشته شود تا کارایی بیشتری داشته باشد.


فوکیا (Fukiya)

 

فوکیا

 

فوکیا یک سلاح میان رده نینجاها بود. این سلاح به شکل یک فلوت بود که دارای دارت هایی سمی بود که به سمت حریف پرتاب می شد. یکی از مزیت های این سلاح این است که برای استفاده از آن نیازی نیست که زیاد به حریف تان نزدیک شوید.


شمشیر کاتانا (katana)

 

کاتانا

 

کاتانا یک سلاح کلاسیک شناخته شده نینجاها است.  این سلاح به دلایل زیادی بین نینجاها بسیار محبوب است. تیغه های این سلاح بسیار برنده و تیز هستند و در بعضی اوقات نینجاها آنها را نیز به سم آعشته می کردند تا حریف زخمی شده را زمین گیر کنند.


همچنین شما می توانید ویدیوهای آموزشی مربوط به سلاح های رزمی را از فروشگاه اینترنتی ژیار آنلاین تهیه کنید.


نظر شما در مورد سلاح های مرگبار نینجاها چیست؟ به نظر شما کدامیک بهتر هستند؟
 

برچسپ ها :
نینجا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha