سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

6 باور اشتباه درباره نینجاها

6 باور اشتباه درباره نینجاها
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۱۰/۱۹ بازدید کنندگان:۶۳۷۵ نویسنده:سامان موسوی

اکثر افراد پس از شنیدن کلمه نینجا به فکر مردان سیاه پوشی می افتند که به صورت ناگهانی از میان تاریکی بیرون آمده، دشمنان خود را می کشند و با همان سرعتی که آمده اند ناپدید می شوند.
تقریبا این طرز فکر ریشه در فیلم های شرقی که ساخته شده اند دارد. اما در این بین تصورات و باورهای اشتباهی درباره نینجاها وجود دارد. در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم به برسی 6 باور غلط که در مورد نینجاها وجود دارد بپردازیم.نینجاها تنها یک افسانه هستند

افراد زیادی بر این باورند که نینجاها در اصل قهرمانانی افسانه ای بوده که فقط در داستان ها وجود داشتند. اما حقیقت چیز دیگری را نشان می دهد. تاریخچه نینجاها به حدود 800 سال پیش باز می گردد. در آن زمان، نینجاها برای حفاظت از خود و خانواده شان در مقابل حملات دزدها و گروه های سامورایی شروع به یادگیری تعلیمات رزمی کردند. پس از اینکه آنها تعلیمات رزمی را یاد گرفتند در نقش محافظان شخصی یا قاتل های اجیر کرده بکار گرفته می شدند.


نینجاها بر روی صورت خود ماسک می زنند

امروزه نینجاها که اغلب به عنوان محافظ شخصی مشغول به کار هستند معمولا کت و شلوار می پوشند. دلیل اینکه در گذشته نینجاها از لباس های سیاه استفاده می کردند مربوط به استتار آنها بوده است. نینجاها معمولا زمانی از لباس های سیاه استفاده می کردند که بخواهند شب ها به طور مخفیانه به انجام ماموریت شان بپردازند.


نینجاها قابلیت غیب شدن را دارند

ممکن است تاکنون فیلم های زیادی را دیده باشید که در آنها نینجاها به صورت غیر منتظره غیب شده اند. اما در واقع این یکی از خصوصیات بارز نینجاها است که بتوانند فورا از صحنه نبرد فرار کنند. نینجاها برای اینکه بتوانند خود را غیب کنند از بمب های دودزا و یا پاشیدن خاک به چشم دشمنان خود استفاده می کرده و بینایی آنها را چند لحظه مختل می کردند، همین چند لحظه برای غیب شدنشان کافی است.


سلاح های نینجا

عده زیادی بر این باورند که نینجاها فقط از سلاح های سرد دوران ژاپن باستان بهره می بردند. سلاح هایی مانند شمشیرهای ژاپنی یا ستاره های فلزی که به عنوان یک سلاح پرتابی مورد استفاده قرار می گرفتند. نکته جالبی که باید بدانید این است که نینجاها در آن دوران با باروت نیز آشنایی داشته و از آن برای ساخت بمب های دودزا و یا بمب های انفجاری استفاده می کردند. امروزه نیز نینجاها علاوه بر سلاح های سرد برای کار با انواع سلاح های گرم آموزش دیده و هنگامی که به عنوان محافظ شخصی مشغول به کار هستند از آنها استفاده می کنند.


نینجاها باید فوق العاده قوی و سریع باشند

در اصل باید به این نکته اعتراف کرد که مهمترین چیز برای تبدیل شدن به یک نینجا یاد گرفتن نحوه استفاده صحیح از بدن می باشد. این بدین معنا می باشد که بتوانید در لحظه مناسب از خودتان عکس العمل نشان داده و در عین حال قادر باشید حرکات حریفتان را نیز به سرعت تشخیص دهید. بسیاری از نینجاها با تمرکز بر روی بدن خود و حرکات آن می توانند دشمنان خود را نابود کرده و از سرراه بردارند. چه شما پیر و یا جوان باشد ، لاغر و یا چاق و بلند یا کوتاه می توانید با تمرکز بر روی اندام خود به خوبی و سرعت کار خود را انجام دهید.


یک نینجا می تواند دشمن را با دست های خالی شکست دهد

در اصل باید گفت که در گذشته نینجاها به طور سنتی از سرعت بالایشان برای کنار زدن خود در برابر ضربات شمشیر بهره می بردند. اما باید بدانید زمانی که یک شمشیر به سمت تان می آید با دست های خالی نمی توانید در مقابل آن از خود دفاع کنید. برای این منظور بهترین کار ممکن این است که مکان خود را سریعا تغییر داده و از سلاحی برای حمله به دشمن تان استفاده کنید.
 

برچسپ ها :
نینجا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha