سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه تبدیل به یک نینجا شویم؟

چگونه تبدیل به یک نینجا شویم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۶/۱۴ بازدید کنندگان:۵۶۸۶ نویسنده:سامان موسوی

در ژاپن فئودال، یک نینجا به عنوان عاملی مخفی که متخصص در خرابکاری،جاسوسی، نفوذ و در مواقع مورد نیاز برای ترور و مبارزه شناخته می شد بود. نینجاها مبارزانی در تاریکی بودند و این قابلیت را داشتند که دزدانه و بدون تحریک دشمن به مکان های مورد نظر خود بروند. برای تبدیل شدن به نینجا، قبل از هر چیزی باید یاد بگیرید که چگونه مبارزی چالاک و قدرتمند شوید و در عین حال برای دشمنانتان نامرئی باشید. در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین نحوه تبدیل شدن به یک نینجا را به شما آموزش خواهیم داد.


سفر در شب

 

نینجا


برای اینکه کارهای نینجا مخفیانه باشد ممکن است که فقط در شب بتواند کار کند. مهارت در تکنیک های جاسوسی و چریکی یک نینجا کار فراتر از یک جنگجوی سنتی است. برای اینکه راه نینجا را یاد بگیرید باید کارهای خود را به بعد از غروب آفتاب موکول کنید.  شما باید حرکت در تاریکی شب را یاد بگیرید. اینکار به شما کمک خواهد کرد تا محیط خود را شناخته و درک بیشتری از جهان اطراف خود داشته باشید.


بالا رفتن از درخت ها

 

تمرین نینجا


علاوه بر تاکتیک خفا، یک نینجا باید خیلی زیرک باشد. هیچ دیواری برای عبور کردن بیش از حد بزرگ نیست و تمام اشیاء به گونه ای نیستند که بتوان به راحتی از آنها عبور کرد. بالا رفتن از درخت ها بهترین راه برای تمرین استراتژی حرکات زیرکانه می باشد. نینجاها اغلب برای بالا رفتن از دیوار قلعه ها از درخت هایی که در کنار دیوارها قرار داشتند استفاده می کردند. به همین دلیل شما باید بالا رفتن سریع از درخت ها را یاد بگیرید. همچنین می توانید از چنگک هایی که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای گرفتن درخت بوسیله دست و پا استفاده کنید.


استتار خود با استفاده از طبیعت

 

نینجا


شما باید از ترکیب شدن با محیط اطرافتان بهترین استفاده را ببرید. پنهان شدن از اساسی ترین اصول نینجاها می باشد، در غیر این صورت به عنوان Uzura Gakure شناخته خواهید شد. اگر شما را تعقیب کردند می توانید در میان صخره ها و محیط زیست اطراف تان خود را پنهان کنید. شما همچنین می توانید از درخت ها برای پنهان کردن خود استفاده کنید. برای اینکه شما را نشناسند صورت شما باید پوشانده شده و فقط چشم هایتان معلوم باشد.


فرار از سوء ظن دشمنان

 

تمرینات نینجا


یکی از اصول نینجاهای واقعی "هنر نامرئی شدن" می باشد که از طریق فضای محیط خود بدون اطلاع دشمنان از حضورش حرکت می کند. در حالی که نینجاهای مدرن باید یک مقدار بیشتر با نور ساخته دست بشر مقابله کنند اما هنوز هم استراتژی هایی از دوران ژاپن فئودال وجود دارند که می توانند امروزه از آنها استفاده کرد. پیاده روی پنهانی ساده ترین مثال از این روش می باشد. اگر گام های خود را بر روی لبه بیرونی پای خود انجام دهید قدم های شما بدون سر و صدا انجام خواهند شد. حواس پرتی و هدایت نادرست دشمن می تواند از سوء ظن دشمن نسبت به شما بکاهد.


به سرعت دویدن

 

به سرعت دویدن


داشتن سرعت برای نینجاها بسیار مهم است، شما همچنین باید از استقامت خود مطمئن شوید. در حالیکه هدف شما این است که بطور شگفت انگیزی از دشمن فرار کنید اما باید مطمئن شوید که اعتماد به نفس کافی برای هرگونه درگیری پیش بینی نشده را دارا می باشید. تمرینات سرعتی یک راه ساده برای بهبود قدرت قلبی و عروقی و حداکثر سرعت دویدن در شما می شوند. داشتن سرعت زیاد یکی از مشخصه های اصلی نینجاها می باشد.


تمرین پریدن

 

تمرین پریدن


به عنوان یک نینجا، داشتن قدرت پرش زیاد بین سطوح، بسیار مهم می باشد. هنگامی که مهارت بالا رفتن و دویدن شما بیشتر شود راحت تر می توانید از دست دشمن فرار کنید. شما همچنین باید قدرت پاهای خود را جهت انجام دادن پرش های بلند و طولانی افزایش دهید. برخی از تمرینات مانند پرتاب ناگهانی خود در اتاق باعث بالا رفتن توانایی شما در پرش خواهد شد. اگر به تجهیزات مربوط به تمرینات وزنی دسترسی دارید می توانید از اسکات و پرس پا برای قوی تر کردن پاهایتان استفاده کنید.


لباس متناسب با محیط خود

 

لباس نینجا


برای تبدیل شدن به یک نینجای خوب، شما باید خود را با محیط اطراف تان ترکیب کنید، چه در میدان شهر مشغول باشید و چه در جنگل و دور از تمدن انسانی باشید. از آنجا که یک نینجا باید همیشه سوء ظن دشمن نسبت به خود را کاهش دهد باید لباس هایی بپوشد که متناسب با محیط اطرافش باشد. برخلاف باور عموم، رنگ لباس های نینجا سیاه کامل نیست بلکه آبی تیره می باشد. از آنجا که یک نینجا در هنگام سفر در طول شب zukin و shizuku می پوشد ترکیب رنگ آبی تیره با تاریکی و نور ماه، خطر جلب توجه دشمن را به شدت کاهش می دهد.


تمرین در خفا

 

تمرین نینجا


از انجا که یکی از خصوصیات بارز نینجاها غیر قابل کشف شدن می باشد باید مراقب باشید که در حضور دشمنان احتمالی تمرین نکنید. پیدا کردن محلی پرت به ویژه زمانی که مهارت های خود در مبارزه یا فرار کردن را تمرین می کنید برای حفظ محرمانه بودن هویت شما بسیار مهم است. شما می توانید ویدیوی آموزشی هنر مخفی نینجا را از سایت ژیار آنلاین تهیه کنید.
 

برچسب ها: نینجا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha