سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

5 کاری که می توانید انجام دهید تا واقعاً از تماشای جوجیتسوی برزیلی لذت ببرید

5 کاری که می توانید انجام دهید تا واقعاً از تماشای جوجیتسوی برزیلی لذت ببرید
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۷/۶ بازدید کنندگان:۱۴۴۰ نویسنده:سامان موسوی

 


بعضی اوقات تماشای جوجیتسوی برزیلی می تواند واقعا خسته کننده باشد، بنابراین در این مقاله قصد داریم راهنمایی هایی را به شما ارائه دهیم تا به عنوان یک تماشاگر از دیدن جوجیتسوی برزیلی لذت ببرید. برای کسانی که طرفدار این ورزش هستند می توانند این پست را با دیگران به اشتراک بگذارند.


ابتدا اصول را درک کنید

اصول اولیه هنرهای رزمی می تواند خسته کننده باشد، بخصوص وقتی که شما در یک هنر رزمی دیگر مشغول به فعالیت هستید و می خواهید در مورد این هنر رزمی چیزهایی بیشتری یاد بگیرید. اگر مشغول دیدن مسابقه جوجیتسوی برزیلی هستید فیلم یک مبارزه را در یوتیوب مشاهده می کنید بهتر است درک کاملی از اصول اولیه جوجیتسو داشته باشید.


گلاویز شدن

یکی از اصلی ترین دلایلی که جوجیتسوی برزیلی را به یک ورزش تماشایی و وحشتناک تبدیل کرده تکنیک های گلاویز شدن آن می باشد. یک سبک از مبارزات آهسته که فاقد هرگونه فرم های هیجان انگیز است (مانند آنچه در کشتی می بینید) می تواند کمی کسل کننده باشد. آنچه به شما پیشنهاد می دهیم این است که فنون و راهای گلاویز شدن و چنگ اندازختن در جوجیتسوی برزیلی را یاد بگیرید. شما می توانید این تکنیک ها را در خانه و با یک بالش انجام دهید. ممکن است اینکار مسخره به نظر برسید، اما چه بسا شاید زمانی این تکنیک در یک مبارزه خیابانی به کارتان بیاید.


قوانین را یاد بگیرید

جوجیتسوی برزیلی اکنون نیز در حال توسعه است، دلیل آن هم این است که می دانند این ورزش برای تماشاگران چندان جذاب و عالی نیست. به همین دلیل قوانین بیشتری برای بهتر نشان دادن این رشته رزمی بوجود می آیند. دیدن ورزشی که قوانین آن را نمی دانید هیچ جذابیتی برایتان ندارد، به همین دلیل توصیه می کنیم که قبل از هر چیز قوانین مربوط به جوجیتسو را یاد گرفته و در مورد آنها تحقیق کنید.


پول خود را نگه دارید و به جای آن نوشیدنی بنوشید

وقتی صحبت از مسابقات جهانی یا المپیک جوجیتسوی برزیلی می شود بهتر است که MMA و کونگ فو را فراموش کرده و پول خود را برای خرید بلیت مسابقات جوجیتسو ذخیره کنید. از آنجا که جوجیتسوی برزیلی نسبت به دیگر هنرهای رزمی از محبوبیت چندانی برخوردار نیست به همین دلیل بلیت های آن ارزانتر از سایر رشته ها هستند، این بدین معنی است که می توانید پول بیشتری برای خرید اسنک، نوشیدنی و تنقلات داشته باشید.


اینستاگرام خود را با عکس های جوجیتسوی برزیلی پر کنید

سعی کنید که در اینستاگرام تمامی ستاره ها و مربیان جوجیتسوی برزیلی را فالو کنید. تمامی حقایق جالب و دانستنی هایی در مورد این رشته را تنها با کشیدن انگشت تان بر روی صفحه گوشی می توانید مشاهده کنید. این کار می تواند بطور ناخودآگاه علاقه شما را به این رشته رزمی بیشتر کند.

 


دیدن مسابقات یا فیلم بسیاری از ورزش ها می تواند خسته کننده باشد، اما اگر واقعا وارد آن شوید و در مورد آن ورزش بیشتر بدانید قضیه فرق می کند.

 

برچسپ ها :
جوجیتسوی رزیلی جوجیتسو برزیلی جوجیتسوی برزیلی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha