سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

یک نینجای واقعی چگونه است؟

یک نینجای واقعی چگونه است؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۷/۱۱ بازدید کنندگان:۲۳۸۷ نویسنده:سامان موسوی

فریب و حمله در شب دو خصوصیت بارز نینجاها می باشند. یک نینجا کار باید دشمنش را به گونه ای فریب دهد که در محاسبات و تصمیم گیری هایش دچار اشتباه شود. همچنین نینجاها همیشه سعی دارند تا از برتری دشمن بر خود جلوگیری کنند. نینجاها حملات غافلگیر کننده ای انجام می دهند تا دشمن را تحت فشار گذاشته و ضعیف کنند. اکثر نینجا کارها ترجیح می دهند که به تنهایی کار کنند اما در بعضی از شرایط مجبورند که به صورت گروهی عمل کنند.

از عمده ترفندهایی که کارهای خارق العاده آنها بر اساس آن شکل گرفته اند می توان به سه مورد زیر اشاره کرد:


•    نفوذ
•    نامرئی شدن
•    فرار کردن


ترفندهای نفوذ کردن

موفقیت های نینجا کار ها بر این اساس بود که آنها به صورت مخفی وارد قلمرو دشمن شده و به دنبال گردآوری اطلاعات، ایجاد آتش سوزی، تخریب و بی اثر کردن تدابیر دشمن می باشد. ازجمله ترفندهایی که نینجاها در این زمینه انجام می دادند عبارتند از:
•    سربازهایی که از رئیس های خود ناراضی بودند را پیدا کرده و برای خیانت به آنها پول می دادند.
•     در معبد دنبال کارهایی مثل سرایداری می گشتند.
•    به عنوان نینجا در مقابل اراب آنها استخدام می شدند.
•    از دخترهای زیبا برای معاشقه با فرمانده دشمن بهره می بردند.


ترفند های نامرئی شدن

همانطور که قبلا اشاره کردیم، بهترین رفیق یک نینجا کار تاریکی می باشد. سکوت نیز نقش زیادی در لو نرفتن موقعیت نینجا دارد. نینجاها بر این نکته آگاهی داشتند که هنگامی که سربازان به آتش نگاه می کنند نمی توانند سریع به تاریکی نگاه کنند. به همین دلیل با چیزهایی مانند سنگ های مخصوص و آب مقطر باعث تغییر در آتش می شدند. همچنین از آنها از درخت ها و پوشش های گیاهی برای مخفی کردن خود استفاده می کردند. آنها می توانستند بدون ایجاد سر و صدا با استفاده از یک نی مخصوص در آب شنا کنند. علف های بلند پوشش خوبی برای مخفی شدن و حرکت کردن بودند.


مهارت های عملیاتی نینجاها

می توان بارزترین مهارت نینجا را در توانایی او در استفاده از سلاح دانست. او در بکار گیری سلاح ها بسیار ماهر بوده و با همه سلاح های موجود آشنایی داست. ازجمله سلاح هایی که همیشه همراه نینجاها بود می توان به شمشیر، نیزه و تیر و کمان اشاره کرد. علاوه بر آنها او بعضی اوقات سلاح هایی مانند تیغ، داس، زنجیر و دیگر سلاح ها را همراه خود داشت. در روز های تمرین و آموزش نینجا ها روش ساخت باروت و بمب ها را در کلاس آموزش می دیدند. نینجا ها در شیوه بستن و به بند کشیدن دشمنان استاد بوده که به روشی می بست که باید فکر باز کردن آن را از سر خود بیرون می کرد، روشی دیگری که نینجا با بستن طناب به دور آن هر چه دشمن تکان می خود طناب سفت تر می شود.
در صورتی که نینجا قبل از فرار کردن یا خودکشی به گیر می افتاد می دانست که مرگی بی رحمانه و غیر انسانی در پیش دارد. وقتی که یک نینجا را اسیر می کردند او را تحت بازجویی سخت قرار می دادند تا شاید محل مخفی شدن دوستان، اسرار عملیاتی و شخصی که پشت این ماجرا قرار دارد را افشا کند. در کشمکشی که به منظور دستگیری تمام عیار نینجا صورت می گرفت، دشمنان خیلی زود پی می بردند که از پادر آوردن او بخ هیچ وجه کار آسانی نیست. با تعلیمات خاصی که نینجا دیده بود می دانست چگونه بدن خود را درموقعی که می خواستند او را از زمین بلند یا به جایی پرتاب کنند سخت و سنگین کند و این کار را با وجود آوردن حالت های بدنی خاص انجام می داد.
همچنین نینجاها استاد استفاده از تکنیک ها و ابزار شریرانه بودند به همین جهت زنده گرفتن آنها کاری سخت بود. حتی فرز ترین جنگجویان دشمن نیز همیشه در مقابل مهارت های جنگی و آکروباتی نینجا حیرت زده و سردرگم می شدند. تعلیمات شدید، نینجا را به فایده ی استفاده از پدیده های طبیعی برای کمک به استتار حرکاتش آگاه می کرد، به همین منظور او معمولا قبل از آنکه هیچ حرکتی شک برانگیزی انجام دهد، به انتظار رفتن ماه زیر ابر می مانند. در شب هایی که آسمان صاف بود و ماه می درخشید نینجا معمولا به عملی دست نمی زد. باد،باران و طوفان هایی که همه چیز را در هم می پیچید، برای کسی مانند او نعمت هایی بودند که حرکات و سرو صداها ی غیر عمده او را در خفه می کرد.در عین حال نینجا دانش فراوانی در زمینه یروانشناسی داشت و از آثار خمار کننده و خواباوری که آب هوای بدی نظیر بارندگی وطوفان های طولانی بر مردم داشت سود می برد.

 

برچسب ها: نینجا
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha