سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

زندانیان چگونه با غذای زندان عضلانی می شوند؟

زندانیان چگونه با غذای زندان عضلانی می شوند؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۲/۲۷ بازدید کنندگان:۱۱۹۷ نویسنده:قاسم نژاد

زندانیان غذا را از فروشگاه زندان می گیرند و مسئولان زندان می توانند غذا را به صورت بسته بندی شده در قوطی به زندانیان برسانند. من در زندان ایالت فولسوم و پلیکان بی (زندان هایی در آمریکا)، بسته های مواد غذایی سالم مانند آرد مغز گندم، پودر پروتئین و موارد مشابه معروف در بین وزنه برداران را دریافت می کردم.


حتی بسیاری از غذای زندان از مواد زائد آشپزخانه تهیه می شود که معمولا شامل مواد غذایی اصلی متعادل هستند. اما من فکر می کنم دلیل اصلی عضله سازی زندانیان نوع غذایی که می خورند، نیست، بلکه مدت زمانی است که آنها روی ستون آهنی تمرین می کنند.  

 

من افرادی را به خاطر دارم که برای جبران احساس عمیق شان از ناکافی بودن عضلات پف کرده، تمرین و تلا دیوانه کننده ای می کردند. اگرچه گاهی اوقات نتایج مسخره به نظر می آمد. یعنی بالاتنه ی پف کرده و پایین تنه ی ضعیف و باریک این افراد شبیه جوجه های زود Tweety Bird می شد.

 

امروزه، زندانیان کالیفرنیا از کیسه های پلاستیکی پر از آب به عنوان جایگزین هایی برای وزن آزاد استفاده می کنند. و رژیم غذایی استاندارد زندان مقدار زیادی کالری و پروتئین دارد. (حدود 3700 کالری در روز، شامل 15 درصد پروتئین، 55 درصد کربوهیدرات و 30 درصد چربی)


افراد مایلند در طول تمریناتهر سال حدود 250 تا 500 گرم اندازه ی هر عضله را افزایش دهند، که قسمت اعظم آن از آب باشد.مقدار غذای مصرفی توصیه شده برای هر روز (RDA) روشی اغراق آمیز است و توصیه های علم فرض ( bro science) نیز اغراق مسخره ای است.


در واقع، من معتقدم که زندانیان می توانند غذاها را به افراد بیرون زندان بفرستند. محدودیت هایی برای این کار وجود دارد، اما در اواخر دهه ی نود در زندان پسری را می شناختم که در جهت برعکس وزنه برداری می کرد و میله های آهنی را می کشید. او می گفت هر روز یک شیشه کره بادام زمینی می خورد.  وعده های غذایی زندان ها ممکن است توسط سرآشپز هتل 5 ستاره درست نشوند، اما از نظر مواد مغذی در تعادل هستند. به علاوه، بسیاری از زندانیان بخش اعظمی از روز را صرف تمرینات وزنه برداری می کنند.


سوال مطرح شده، سوال وسیعی است!  از زندانیان سابق نیز شنیده ام که افرادی که به دنبال عضله سازی اند، غذایی بیشتر از جیره ی خود می خورند و آن را از سطل های زباله بیرون می آورند یا غذای پس مانده ی دیگر زندانیان را می خورند. علاوه بر این، از آشپزخانه زندان غذا و خوراکی هایی را می دزدند.


نگاهی به کالی ماسکل ( Kali Muscle) بیاندازید. این مرد به خاطر سرقت مسلحانه حدود 10 سال از زندگیش را در زندان ایالتی سن کوئنتین واقع در کالیفرنیا سپری کرد. اکنون آزاد شده است و زندگیش را به سوی بدنسازی تغییر داده است. تمام این تمرینات بدنسازی را از داخل زندان یاد گرفت.

 

 

برچسب ها: بدن سازی بدنسازی زندانیان
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha