سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

شنای سوئدی سریع برای تقویت دست های قوی در مبارزه

شنای سوئدی سریع برای تقویت دست های قوی در مبارزه
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۳/۱۰ بازدید کنندگان:۱۴۹۸ نویسنده:قاسم نژاد

به یاد دارم وقتی که بچه بودم و فیلم "اژدها وارد می شود" را تماشا می کردم، بک فیست های سریع بروس لی و حرکات ترکیبی دست باب وال ( Bob Wall) بسیار برایم جذاب بود و از آن زمان به بعد، با تقویت خودم مسحور شده بودم. تمرین شنای سوئدی زیر تمرینی است که من برای افزایش سرعت و استقامت عضلات دستم انجام می دادم.

 

 تمرینات شنای سوئدی هر روزانه تان که به روش سخت و آهسته انجام می دهید، مد نظر مان نیست. تمرین مدنظر من شنای سوئدی سریع است . این تمرینات به روشی سریع و انفجاری انجام می شوند. هرچه سریع تر این تمرینات را انجام دهید، مزایای بیشتری دریافت می کنید. من از 3/4 دامنه ی حرکتی استفاده می کنم، به این معنا که آرنج هایم را قفل نمی کنم. حالت شروع این تمرین هم می تواند از بالا و در کشش کامل باشد، یا از پایین و در حالت تماس قفسه سینه با زمین صورت گیرد. هنگامی که می خواستم تمرینات را شروع کنم، ب هساعت نگاه می کردم و زمان را مد نظر می گرفتم تا تعداد تکرار حرکات را تعیین کنم.

 


در این مقاله توضیح می دهم که چگونه می توانید حداکثر تعداد تکرار این حرکات را حساب کنید.  حداکثر تعداد حرکات سریعی را که می توانید انجام دهید، بسنجید و با 50 درصد این تعداد تمرین کنید. زمان تمرینات را از 15، 30، 45 یا حداکثر 60 ثانیه بگیرید.

 

 

 

برای دریافت مزایای کامل از طریق این برنامه، به شما توصیه می کنم که این تمرینات را حداقل سه بار در هفته انجام دهید. اگر مبتدی هستید، آهسته آهسته تمرینات را شروع کنید. تعداد افزایش ست ها و تکرار ها را بررسی کنید. و به یاد داشته باشید:  تعداد تکرار حرکات از حد زیادی خارج نشود.

 

برچسب ها: آمادگی جسمانی انعطاف پذیری بدن سازی بدنسازی زندانیان تمرینات استقامتی بدنسازی رزمی بدن سازی بدون وزنه
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha