سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

برای بدست آوردن عضله، قبل و بعد از تمرین باید چه چیزی بخورید؟

برای بدست آوردن عضله، قبل و بعد از تمرین باید چه چیزی بخورید؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۲/۲۸ بازدید کنندگان:۹۵۴ نویسنده:سامان موسوی

ماهیچه ها رشد می کنند و شما به زودی می توانید به اهداف تناسب اندام خود دست یابید. ترکیبات بدن در مردان نشان می دهد که در سن 22 تا 25 سالگی می توانند حداکثر تغییرات را در خود مشاهده کنند و با انتخاب یک رژیم غذایی درست به تناسب اندام مورد نظر دست پیدا کنند. در اینجا چند راهنمایی برای دستیابی به نتایج مورد نظر شما دارم. 3 وعده غذای اصلی را بخورید( صبحانه، شام و ناهار)، دانه های فیبر دار (گندم و جو)، پروتئین با کیفیت خوب ( تخم مرغ، مرغ پخته شده، ماهی و غیره). خوردن میان وعده هایی مانند کره، کرفس، آووکادو و نان تست شده.

قبل از تمرین: پروتئین با کیفیت پیچیده مصرف کنید (میوه های قطعه قطعه شده، آوکادور، بیسکویت غلات و ...).

بعد از تمرین: پروتئین با کیفیت خوب مصرف کنید(کره، بادام زمینی، موز، تخم مرغ و ...).

بعد از تمرینات قدرتی، شب ها نوشیدنی های پروتئین دار مصرف کنید( قبل از رفتن به تختخواب) اینکار در بدست آوردن حجم عضلانی به شما کمک می کند. به یاد داشته باشید که رشد کردن فقط با خوردن کالری اضافی صورت میگیرد. همچنین به شما پیشنهاد می کنم که غذاهای واقعی و سالم پروتئین دار مصرف کنید. اگر گیاه خوار هستید و به اندازه کافی پروتئین دریافت نمی کنید بیشتر غذا بخورید.( همراه آن ورزش کنید).

 

 

تغذیه

 

یکی دیگر از ورزشکاران می گوید: هنگامی که می خواهم برای افزایش وزن تلاش کنم مصرف پروتئین خود را افزایش می دهم به این صورت که :

قبل از تمرین: دو عدد تخم مرغ نیمرو با اسفناج مخلوط می کنم.

بعد از تمرین: پروتئین با کیفیت خوب مصرف می کنم(30 گرم پروتئین، شیر، بادام، روغن کتان، زغال اخته، موز).

 

 

یکی دیگر از ورزشکاران در این مورد می گوید که:

بهتر است که قبل از تمرین کردن مواد غذایی کربوهیدرات دار مانند بلغور جو و میوه مصرف کنید. این کار به شما انرژی زیادی برای انجام تمرینات پر فشار می دهد. همچنین بین خوردن و قبل از شروع تمرین باید یک ساعت فاصله باشد. این کار به  بدن شما زمان کافی برای هضم غذا می دهد.  بعد از تمرین بهترین ماده برای بدن شما پروتئین است. پروتئین به ترمیم عضلات کمک کرده و باعث می شود که زودتر رشد کنند. من توصیه می کنم 30 دقیقه بعد از تمرین غذا بخورید. استفاده از مکمل های پروتئینی به شما کمک می کند که این کار را سریع تر انجام داده و به نتیجه دلخواه برسید، اما در مصرف آنها دقت کنید و از یک فرد با تجربه و یا مربی خود در مورد چگونگی مصرف آن کمک بگیرید.

برچسب ها: آمادگی جسمانی تناسب اندام فیتنس مزایای سلامتی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha