سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

مراحل یادگیری جوجیتسوی برزیلی

مراحل یادگیری جوجیتسوی برزیلی
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۱۲/۱۲ بازدید کنندگان:۶۰۱۶ نویسنده:سامان موسوی


جوجیتسوی برزیلی (BJJ) هنر رزمی بسیار چالش بر انگیزی می باشد. به محض اینکه تصمیم گرفتید که جوجیتسوی برزیلی را یاد بگیرید، در مرحله اول یک سفر بسیار طولانی قرار خواهید گرفت. جوجیتسوی برزیلی شاخه ای از جودو می باشد. جودو بر روی تکنیک های ایستاده و همچنین تکنیک های روی زمین تمرکز دارد. جوجیتسو توسعه یافته جودو می باشد و برعکس جودو تاکید بیشتری بر روی تکنیک های روی زمین دارد. در این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم مراحل یادگیری جوجیتسوی برزیلی را به شما آموزش دهیم.


1- پیدا کرن یک کلاس آموزشی جوجیتسو برزیلی

 

آموزش جوجیتسوی برزیلی


اگر نتوانستید در اطراف خانه خودتان یک کلاس آموزشی جوجیتسوی برزیلی را یاد بگیرید در این صورت به یک کلاس جودو بروید. جودو بسیار به جوجیتسوی برزیلی شباهت دارد.


2- داشتن مربی خوب

 

جوجیتسو


برای داشتن بهترین آموزش سعی کنید یک مربی خوب که دارای کمربند سیاه می باشد را انتخاب کنید. در مورد پیشینه مربی تحقیق کنید و بفهمید که کمربند خود را از کجا گرفته است. همچنین باید از داشتن مدرک مربیگری او مطمئن شوید.


3- داشتن صبر و تحمل

 

جوجیتسوی برزیلی


وقتی که اولین بار شروع به یادگیری جوجیتسو می کنید ممکن است که بسیار خسته کننده به نظر برسد. افراد زیادی در این راه خسته شده و از ادامه آموزش سر باز می زنند. سعی کنید که در یادگیری جوجیتسو صبر و تحمل بیشتری به خرج دهید، این ها همه جزء فرآیند یادگیری می باشند.


4- سوال بپرسید

 

هنرهای رزمی برزیلی


ممکن است که در ابتدای کار سوالات و چیزهای نا مفهوم زیادی برای شما وجود داشته باشند، خجالت نکشید و در مورد هر چیزی که دوست دارید سوال بپرسید. سعی کنید دوستی در باشگاه پیدا کنید که تجربه بیشتری از شما داشته باشد و سوال های خود را از او بپرسید.


5- شروع با کار روی جنبه های خاصی از جوجیتسوی برزیلی

 

جوجیتسو


فرار و موقعیت مناسب برای فرار باید اولین چیزی باشد که به ذهن افراد مبتدی برسد. شما باید فرار کرده و از خود دفاع کنید. هنگامی که احساس راحتی کردید می توانید یکی دیگر از جنبه های آن را انتخاب کرده و بر روی آن کار کنید.


6- رفتن به کلاس با هدفی که در ذهن دارید

 

جوجیتسوی برزیلی


برای مثال بگویید من امروز می خواهم بر روی مفصل های ران خود کار کنم یا بگویید امروز به کلاس می رود و می خواهم در مورد تکنیک های فرار خود کار کنم.


7- شرکت در مسابقات

 

آموزش هنر رزمی


سعی کنید حداقل یکبار در سال در رقابت های جوجیتسوی برزیلی شرکت کنید. بهترین مزیت انجام رقابت ها این است که خود را سنجیده و می توانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. این کار کمک زیادی به توسعه و پیشرفت شما خواهد کرد.


8- پیدا کردن یک باشگاه

 

آموزش جوجیتسو


یک باشگاه پیدا کنید، این آزمایشگاه عملی شما می باشد. این کار به گسترش مهارت های جوجیتسوی شما کمک زیادی می کند. شما با افرادی مواجه می شود که قبلا آنها را ندیده اید و می توانید در مبارزه با آنها میزان تسلط خود بر تکنیک های یاد گرفته شده را مورد ارزیابی قرار دهید.


9- داشتن آموزشی سرگرم کننده

 

جوجیتسو


اگر از انجام دادن تمرین های جوجیتسو لذت نمی برید انتخاب اشتباهی کرده اید.


10- یادگیری جوانب مثبت

 

جوجیتسوی برزیلی


مانند هر ورزش دیگری، خوب است که به کار افراد حرفه ای نگاه کرده و کار آنها را ارزیابی کنید. به مبارزت افراد حرفه ای در جوجیتسو نگاه کنید (به عنوان مثال راجر گریسی) و ببینید که چه کارهایی انجام می دهند.


11- صبور باشید

 

جوجیتسوی برزیلی


گاهی اوقات با 5 بار تمرین و تکرار آن می توانید یک تکنیک خاص را یاد بگیرید اما ممکن است یادگیری همان تکنیک برای شما 3 سال زمان ببرد. صبر داشته باشید و مرتب بر روی تکنیک ها تمرین کنید تا به آنها مسلط شوید.
 

برچسب ها: جوجیتسوی رزیلی آموزش جوجیتسو آموزش جوجیتسوی برزیلی
پست های مشابه

نظرات کاربران

آرش کریمی در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۲۱ [۱۰:۰۳:۵۰ AM]

در تهران میتوانید به باشگاه ما مراجعه کنید
تیم اکستریم تهران، در حال حاضر در مجموعه ورزشی شیرودی، سالن کشتی جهانبخت توفیق روزهای زوج ساعت 8

ارسال نظر
Captcha