سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه یک کشتی گیر خوب شویم

چگونه یک کشتی گیر خوب شویم
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۱۰/۷ بازدید کنندگان:۲۰۸۵۴ نویسنده:سامان موسوی

 

اگر می خواهید تبدیل به یک کشتی گیر خوب شوید قبل از هر چیزی باید قوانین سبک کشتی خود را بدانید و معنی یک کشتی گیر خوب از نظر خود را تعریف کنید. در این مقاله قصد داریم مراحل تبدیل شدن به یک کشتی گیر خوب را به شما آموزش دهیم. شما همچنین می توانید برای آسان تر شدن این کار، فیلم آموزش کشتی را از سایت ژیار آنلاین تهیه کنید.

 

تهویه کلیدی است

 

کشتی

 

اگر یک مربی کهنه کار تویه ندارید، در واقع نمی دانید که چقدر برای شما مهم است و در مقابل آن تهویه بیش از حد باعث از دست دادن عضلات  می شود. به همین دلیل باید در این مورد از مربی یا شخص با تجربه دیگری کمک بگیرید.

 

دانستن اصول اولیه

 

آموزش کشتی

 

تمام اصول اولیه را بدانید، یادگیری اصول قبل از اینکه یادگیری کشتی را شروع کنید  به شما کمک می کند که حرفه ای شوید. کشتی گیران زیادی تاکنون برای تلاش جهت یادگیری حرکات شیرین، دانش خود را راه اندازی مجدد کرده اند. این فقط یادگیری اصول اولیه نیست، بلکه باید آن را آنقدر انجام دهید تا به یک غریزه در مسابقات کشتی آنها را انجام دهید.

 

فرار ایستاده

 

یاد گیری کشتی

 

حرکت فرار ایستاده یکی از کلیدی ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. این کار باعث می شود که از چنگ حریف فرار کرده و امکان گرفتن امتیاز توسط حریف خود را کاهش دهید.

 

برسی حرکات

 

کشتی

 

شما باید تمامی حرکاتی را که می دانید و می توانید انجام دهید را برسی کنید. پس از آنکه آن ها را خوب یاد گرفتید با شریک تمرینی خود انجام دهید.

 

هرگز به خود گرسنگی ندهید

 

تغذیه در کشتی

 

بسیاری از ورزشکاران دوست دارند که کل روز را با گرسنگی سر کنند تا برای شرکت در مسابقات وزن شان را کاهش دهند. این کار نتیجه خوبی در بر ندارد و بیشتر برای شما ضرر دارد تا اینکه مفید باشد. بهترین کار این است که از خوردن غذاهای پر چرب و ناسالم خود دارری کنید.

 

درخواست کمک

 

تمرین کشتی

 

اگر بلد نیستید که یک حرکت را چگونه انجام دهید، از مربی یا افراد با تجربه تر از خود در این مورد سوال بپرسید. اجازه ندهبد که غرورتان مانع از پرسیدن چنین سوالاتی شود.

 

تمرین کامل

 

کشتی گیر

 

حرکاتی که یاد می گیرید را باید طوری تمرین کنید که در شرایط مسابقه هم بتوانید از آنها استفاده کنید. به همین دلیل باید تمرین زیادی برای یادگیری هر تکنیک انجام دهید. به یاد داشته باشید که دانستن تنها یک حرکت و انجام دادن درست آن بهتر از این است که چند حرکت را بدانید اما به طور ناقص آنها را انجام دهید.

 

داشتن انگیزه

 

مسابقه کشتی

 

به خود و تکنیک های خود باور داشته باشید. هدفی را برای خود تعریف کنید تا بتوانید برای رسیدن به آن انگیزه کافی بدست بیاورید.

 

همیشه یک قدم جلوتر از حریفان خود باشید

 

مسابقات کشتی

 

همیشه حرکات جدید را یاد بگیرید، اینکار به شما کمک می کند که در انجام این حرکت آماده تر از حریف خود به نظر برسید و به سختی بتواند با شما مقابله داشته باشد.

 

نکته

  • فقط برای اینکه یک حرکت برای شخص دیگری کار می کند، بدین معنی نیست که برای شما نیز مناسب است.
  • چند حرکت ساده مانند ایستادن، پایین رفتن و برگشتن  را یاد بگیرید.
  • برخی از ورزش کاران سعی می کنند برای یادگیری، بیش از حد تمرین کنند کیفیت، همیشه بهتر از کمیت است.
  • هر هفته یک هدف قابل دسترسی برای خود تعیین کنید. برخی از مردم انتظارات زیادی دارند و دوست دارند یک شبه راه چند ساله را طی کنند. داشتن چنین تصوراتی و نرسیدن به آن باعث می شود که پس از مدتی دلسرد شوید.
برچسب ها: کشتی مسابقات ورزشی تمرینات استقامتی
پست های مشابه

نظرات کاربران

Morad در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۷ [۱۱:۲۸:۰۸ AM]

مه بايد كشتي گير شؤم

ارسال نظر
Captcha