سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

5 نکته برای داشتن مشتی آهنین در کاراته

5 نکته برای داشتن مشتی آهنین در کاراته
تاریخ ارسال:۱۳۹۶/۱/۲۱ بازدید کنندگان:۳۳۶۰ نویسنده:سامان موسوی

 

در این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم به بررسی 5 نکته بپردازیم که به کمک آنها می توانید مشت هایی آهنین در کاراته داشته باشید.


زدن مشت هایی فراتر از هدف جهت افزایش قدرت مشت

این موضوع در هنگامی که می خواهید یک تخته را بشکنید به صورت دردناکی آشکار خواهد شد. در صورتی که مشت خود را نشانه گرفته و بر روی قدرت مشت زنی تان فراتر از هدف خود تمرکز کنید و طوری کار کنید که انگار آن هدف آنجا نیست می توانید در هر وقتی که می خواهید به هدف خود دست پیدا کنید. در صورتی که در حال مشت زدن به حریف خود می باشید با استفاده از این روش می توانید قدرت خود را افزایش داده و می توان یک مبارزه را تمام کرد.


استفاده از خط مستقیم در زمان زدن مشت های قوی

هر شخص تازه کاری قادر خواهد بود که مشت خود را در یک مبارزه پرتاب کند ولی در صورتی که قادر باشید مشت تان را در یک خط مستقیم بزنید می توانید از قدرت بیشتری در زدن مشت هایتان استفاده کنید. با انجام دادن این کار نه تنها می توانید حریف تان را در دام خود اسیر کنید بلکه مشت هایتان سریع تر به هدف برخورد خواهد کرد چرا که با یک خط مستقیم می توانید مشت هایی سریع تر و قوی تر به هدف بزنید.


افزایش قدرت مشت زنی با بالا بردن سرعت

با استفاده از این تکنیک به راحتی شما قادر خواهید بود که بر حریف بسیار بزرگتر از خودتان روبرو شده و با قدرت برابر به او مشت بزنید. به هر اندازه که شما سریع تر قادر باشید که مشت خود را پرتاب کنید نیروی بدون فکر کمتری همراه آن می باشد. قوانین فیزیک همه چیز را برای شما کنترل می کنند.


استفاده از ماکی وارا برای افزایش قدرت مشت زنی

در صورتی که به طور مداوم با ماکی وارا تمرین کنید قدرت مشت زنی تان به میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت و همزمان باعث سفت شدن دست هایتان نیز خواهد شد. صدها سال است که ماکی وارا در هنرهای رزمی بخصوص هنرهای رزمی ژاپنی مورد استفاده قرار گرفته است.


بالا بردن قدرت مشت زنی با منظم بودن استخوان ها

منظور از این نکته آن است که هنگام زدن مشت باید آن را به گونه ای قرار دهید که با بقیه دست در یک خط راست باشد. در صورتی که مچ دست تان خم شود به همان اندازه قدرت مشت زنی تان نیز کاهش خواهد یافت چراکه قدرتی را که از بازویتان می آید را دریافت نخواهید کرد.


نکته مهم

باید بدانید که مشت زنی قدرتی تنها به انگشت های دست تان ختم نمی شود. منظور از مشت زنی قدرتی مواردی همچون: تقویت کردن وضعیت قرار گیری بدن خود، درک کردن فاصله موثر برای زدن ضربه، افزایش تمرکز، درک مکانیک بدن و افزایش قدرت واقعی مشت زنی می باشد. با استفاده از این تمرین شما شروع به توسعه شگفت انگیز بدن، ذهن و هماهنگی تنفسی خواهید کرد.
 

برچسب ها: کاراته
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha