سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

5 راه هوشمندانه برای پیشرفت سریع در کاراته

5 راه هوشمندانه برای پیشرفت سریع در کاراته
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۹/۱۴ بازدید کنندگان:۱۳۵۸ نویسنده:سامان موسوی

دوست دارید که در کاراته پیشرفت کنید؟
بله همینطور است، همه ما این را می خواهیم.


متاسفانه بعضی اوقات احساس می کنیم که پیشرفت ما به کندی انجام می شود و یا اینکه حتی متوقف شده است.
بخصوص زمانیکه یک رزمی کار سطح بالا باشید. تحقیقات نشان می دهند که سرعت پیشرفت به مرور زمان کاهش می یابد. به همین جهت قصد داریم در این پست از سایت ژیار آنلاین 5 راه هوشمندانه که می توانید از آنها برای بهبود سریع تر کاراته خود استفاده کنید را به شما آموزش دهم.


1- آموزش خصوصی

این بهترین راه برای لبریز کردن خود از کاراته است.
به ندرت پیش می آید که به طور مداوم با سنسی خود به تمرین بپردازید. با این حال، شما با استفاده از آموزش خصوصی می توانید اصطلاحات بسیار خاص و شخصی را یاد بگیرید. این امر بخصوص برای افراد حرفه ای لازم و بسیار مفید می باشد.
به عنوان صاحب باشگاه می توانم با قاطعیت به شما بگویم که سرعت پیشرفت کسانی که از آموزش خصوصی برخوردار هستند 10 برابر دیگر افراد می باشد.
متاسفانه آموزش خصوصی گران است و خیلی از افراد نمی توانند هزینه های آن را بپردازند. مشکل دیگر زمان است، کلاس های خصوصی اغلب در ساعاتی غیر از ساعات تمرینی که در باشگاه حضور دارید انجام می شوند و همچنین باید با برنامه سنسی شما مطابقت داشته باشد.
پیشنهاد می کنیم در صورت که پول و زمان کافی برای شرکت در کلاس های خصوصی را دارید در آنها شرکت کنید تا بازخورد شگفت انگیز آن را در خود ببینید.


2- همایش ها و اردوها

حضور در سمینارها و اردوها راه بسیار خوبی برای گسترش دانش خود می باشد. آنها اغلب طیف گسترده ای از موضوعات مختلف را در طول یک روز، آخر هفته یا کل هفته پوشش می دهند.  
علاوه بر این، شما با شرکت در سمینارها با افراد جدید و جالبی آشنا خواهید شد. اگر بازاریاب شبکه ای خوبی هستید می توانید تعاملات خوبی با بقیه داشته باشید.  دوستی مردم با هم می تواند فراتر از سن، سبک ورزشی یا باشگاه سال ها ادامه داشته باشد.


3- درس دادن

شاید این گزینه شما را غافلگیر کرده باشد اما من به آن ایمان دارم.
شما با تدریس دوبار یاد می گیرید. آموزش می تواند تکنیک ها و دانش شما را در مورد کاراته به چالش بکشد.
دلیل آن بسیار ساده است- زمانی که می خواهید چیزی را به دیگران (بخصوص بچه ها و مبتدیان) آموزش دهید برای اینکه در هنگام آموزش کم نیاورید مجبور می شود دوباره آنها را مرور کنید.
مانند انیشتین که گفته است:
شما اگر نتوانید هر چیزی را به یک بچه 5 ساله آموزش دهید به این معنی است که درک کاملی از آن چیز ندارید.


به همین جهت، آموزش یک راه شگفت انگیز برای بالا بردن دانش کاراته شما می باشد. (به من اعتماد کنید، من زمانی که 16 ساله بودم شروع به تدریس کردم)
سخت ترین قسمت تدریس هنرآموزان پرشوری می باشند که می خواهند به طور مداوم از شما چیز یاد بگیرند. در صورتی که خصویات یک رهبر را نداشته باشید این شرایط می تواند برای شما استرس زا باشد. شما با استفاده از آموزش کاراته دو مهارت تعامل اجتماعی و تعامل با دانش آموزان و والدین آنها را فرا خواهید گرفت.
اما پاداش های باور نکردنی دیگری نیز دارد....


4- کتاب ها

کتاب های خوب زندگی شما را تغییر می دهند.
بنابراین تصور کنید که یک کتاب کاراته بزرگ می تواند چه تغییراتی در شما ایجاد کند.
من به عنوان یک عاشق خواندن کتاب و یک نویسنده پرفروش در آمازون، تمام وقت ها توانسته ام تجربه و قدرت خواندن کتاب را درک کنم.  بسیاری از پیشگامان افسانه ای کاراته (مانند فوناکوشی، مابونی، کونیشی، تایرا، چوکی و ...) کتاب نوشته اند.
متاسفانه پیدا کردن یک کتاب کاراته استثنایی کمی دشوار است. از هر 10 کتابی که می خرید تقریبا 9 تای آنها دارای ارزش و محتوای کم یا به درد نخوری هستند که اغلب بسیار هم گران هستند.
اما خوشبختانه در مقابل کتاب های دست دوم بسیار ارزان تر هستند. با این حال، یادگیری تکنیک های پیچیده کاراته به کمک کتاب کمی دشوار است. پیشنهاد می کنم آنها را از روی ویدیو یاد بگیرید. به همین جهت می توانید ویدیوهای آموزش کاراته ار از سایت ژیار آنلاین تهیه کنید.
 

برچسب ها: کاراته
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha