سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چیزهایی که ممکن است در باشگاه باعث شرمندگی تان شوند

چیزهایی که ممکن است در باشگاه باعث شرمندگی تان شوند
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۷/۱۲ بازدید کنندگان:۸۴۴ نویسنده:سامان موسوی

پس از آنکه یک روز سخت کاری را گذراندید و به باشگاه رفتید ممکن است اتفاقاتی روی دهد که باعث خجالت شما شوند. بعضی اوقات در زندگی اتفاقاتی روی می دهد که برای ما ناگوار است. ممکن است این اتفاقات پنچر شدن لاستیک ماشین تان ، ریختن قهوه بر روی کت و شلوارتان و یا هر چیز دیگری باشد. این اتفاقات می تواند در تمرینات ورزشی شما نیز اتفاق بیافتد. در ادامه این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم به برسی اتفاقاتی بپردازیم که باعث شرمندگی شما در باشگاه می شوند.


بند کفش خود را نبستن

یکی از تفاوت های کفش های کتانی با کفش های راحتی یا پاشنه بلند این است که کفش های کتانی مستلزم بستن بند کفش می باشند. وقتی که یادتان برود و بند کفش هایتان را نبندید ممکن است در حین تمرین در باشگاه زیر پایتان رفته و به زمین بیافتید که در نهایت منجر به خجالت کشیدن شما می شود.


فرم نا مناسب

ممکن است که یکی از متداول ترین چیزهایی که در باشگاه باعث شرمندگی می شود داشتن فرم نامناسب در هنگام انجام تمرینات باشد، بویژه زمانی که تمرینات جدیدی انجام می دهید. کاری نکنید که افرادی که باتجربه تر و قدیمی تر از شما هستند باعث هول شدن شما شوند. سعی کنید در برنامه تمرینی خودتان تنوع ایجاد کنید.


استفاده غلط از دستگاه ها

اینکه یک فرم غلط در هنگام انجام تمرین جدیدی داشته باشید یک چیز و استفاده غلط از دستگاههای باشگاه چیز دیگری است. دستگاه زیر بغل سیم کش برای کشش پشت بازو طراحی نشده است، و سیم‌کش قایقی نشسته هم برای کشش عضله جلو بازو ساخته نشده است. اگر در مورد نحوه استفاده از یکی از دستگاههای باشگاه مطمئن نیستید، توصیه می‌کنیم از یک مربی شخصی یا فرد با تجربه سوال کنید.


وزنه های سنگین بلند کردن

ممکن است افرادی را در باشگاه ببینید که وزنه های سنگینی بلند می کنند و شما نیز بخواهید از آنها تقلید کنید. دانستن این نکته ضروری است که بدانید بلند کردن وزنه هایی که بیش از اندازه سنگین هستند ممکن است منجر به آسیب دیدگی های جدی شود. هر زمانی که برنامه داشتید تمرینات خاصی مانند پرس سینه یا پرس سرشانه نشسته را با وزنه‌های سنگین انجام دهید، از کسی کمک بخواهید.


آسیب زدن به خود

آسیب دیدگی شما چیز خنده داری نیست اما اینکه عمدا کاری کنید که به شما آسیب وارد شود واقعا باعث شرمندگی است. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است که تمرینات را با شدت کمتری شروع کنید و همچنین از یک یار تمرینی با تجربه تر برای کمک به خود کمک بگیرید.


داشتن بوی بد

اینکه ورزشکارانی که در کنار شما هستند و بینی شان را می گیرند مطمئن باشید که آنها در حال انجام دادن ورزش خاصی نیستند. این نشان دهنده آن است که بدن شما بو می دهد. نگران نشوید. داشتن بوی بدن طبیعی است. می توانید با دوش گرفتن یا استفاده از اسپری های مخصوص این بوی بد را از بین ببرید.


استفراغ کردن

اینکه آنقدر به خود فشار بیاورید که کارتان به توالت بکشد نه تنها تاثیر مثبتی بر روی تمرینات شما ندارد بلکه برای شما مضر نیز می باشد. به هر حال بدون شک استفراغ کردن یکی از خجالت آورترین چیزهایی است که ممکن است در باشگاه برای شما روی دهد. برای جلوگیری از این افتضاح، مهم است که با شکم پر، در شدت‌های بالا ورزش نکنید.  همچنین مفید است بر ضربان قلبتان نظارت داشته باشید، تا مطمئن شوید به خودتان بطور ممتد فشار زیادی وارد نمی‌کنید.


داشتن باد شکم

این بوی بد که از فضای اطراف شما پخش می‌شود، کافی است تا افراد نزدیکتان در باشگاه بخندند و به شما خیره شوند. شاید باد شکم، یک عملکرد جسمانی طبیعی باشد، اما در محیط‌های عمومی معمولا با خجالت همراه است، بخصوص اگر آن فضای عمومی، یک کلاس یوگای نسبتا ساکت باشد!
 

برچسب ها: آمادگی جسمانی تمرینات قدرتی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha