سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: اسکات ادکینر و جنون عضلانی

اسکات ادکینر و جنون عضلانی
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۴/۳۱ بازدید کنندگان:۷۷۰۱ نویسنده:سامان موسوی

 

 

اسکات ادوارد آدکینز (متولد 17 ژوئن 1976)   که یک فیلمنامه نویس، کارگردان و بازیگر فیلم های رزمی است. ازجمله فیلم های معروف او می توان به یوری بویکا (2006)، کیسی بومن (2009)، رستگاری (2010)، رهبر بی قید، عاقبت نینجا (2013) و رهبر بی قید (2016) اشاره کرد.
او از سن 10 سالگی و زمانیکه با پدر و برادرش از یک باشگاه محلی جودو بازدید می کرد به هنرهای رزمی علاقه شدیدی پیدا کرد. ادکینز پس از آنکه در سن 13 سالگی در خیابان توسط اوباش مورد غارت قرار گرفت علاقه اش به هنرهای رزمی دو چندان شد. از همان سال او شروع به تمرین تکواندو کرد و توانست در 19 سالگی به کمربند مشکی تکواندو دست پیدا کند. اسکات ادکینز همچنین در سن 16 سالگی با آنتونی جونز شروع به تمرین کیک بوکسینگ کرد و در نهایت تبدیل به یک مربی حرفه ای کیک بوکسینگ شد. ادکینز همچنین در رشته های نینجوتسو، کراوماگا ، کاراته ، ووشو ، جوجیتسو ، موی تای ، کاپوئرا و ژیمناستیک آکروباتیک دارای تجربه است.
اولین شکست او در فیلم های هنرهای رزمی به سال 2001 و فیلم Dei Seung Chui Keung برمی گردد. او علاقه زیادی به هنرهای رزمی شرقی و شخص جکی چان داشت و فرصت این را پیدا کرد که در چند فیلم هر چند کوتاه با جکی چان هم بازی شود.
در این ویدیو نمایشی زیبا از حرکات و ضربات رزمی از اسکات ادکینز را مشاهده خواهید کرد.
 

برچسپ ها :
آمادگی جسمانی انواع ضربات در هنرهای رزمی ضربات ضربات پا ضربات دست
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha