سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

10 نکته ای که درباره ی یکی از اساتید جیت کان دو(دان اینوسانتو) نمی دانید.

10 نکته ای که درباره ی یکی از اساتید جیت کان دو(دان اینوسانتو) نمی دانید.
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۸/۴ بازدید کنندگان:۳۰۰۱ نویسنده:آشتی مولائی

 

شمار زیادی از هنرمندان هنرهای رزمی جدید می دانند که Dan Inosanto به عنوان شاگرد نسل اول بروس لی شناخته شده است و یکی از مربیان برجسته ی جیت کان دو در دنیا می باشد. ان چیزی که اشخاص زیادی درباره او نمی دانند این است که او یکی از افراد اصلی جامعه ی هنرهای رزمی بوده است و نقشی کلیدی در تاریخچه ی هنرهای رزمی داشته است. چون او بیشتر از چهار دهه بر روی هنرهای رزمی کار کرده است. موارد زیر حقایقی هستند که برای شناخت بیشتر شما از او گردآوری شده اند.

 


1. Dan Inosanto، دختری معروف و سرشناس دارد. نام او دیانا اینوسانتو است و یک هنرمند رزمی ماهر می باشد. او یکی از اعضای انجمن Black Belt Hall of Fame می باشد و به عنوان یکی از فیلمسازهای مطرح شناخته شده است. فیلم The Sensei ) 2008) یکی از بهترین کارهای او می باشد.

 

 

2. دان اینوسانتو(Dan Inosanto) دارای یک هنرجوی جوان به نام Khayman Amir McDaniels بوده است و او در سن 17 سالگی موفق به دریافت کمربند مشکی شده است. دان اینستانو گفته است که من هیچ وقت تصور نمی کردم که کمربند مشکی را به شخصی زیر 20 سال بدهم. اما Khayman آن را به دست آورده است، چون شایسته ی آن بوده است و به اموزش او ادامه داده است.

 

3.  زمانی که بروس لی در سال 1973 فوت کرد، تابوت او توسط اشخاصی مثل دان اینوسانتو(Dan Inosanto)، برادر بروس لی( رابرت لی) و دوستان نزدیکش( جیمز کابرن و استیو مک کوئین) حمل شده است.

 

 

4.  برای Dan Inosanto ، یک بیوگرافی خاص به نام The Man, the Teacher, the Artist توسط  Perry William Kelly نوشته شده است.

 

 

5. دان اینوسانتو( Dan Inosanto)، ریچارد باستیلو و جری پاتیت در سال 1975 در یک مرکز آموزش جیت کان دو، با هم همکار بوده اند. در همان سال دان اینوسانتو(Dan Inosanto) ، یک فیلم هشت دقیقه ای ویژه از خودش منتشر کرد و در آن به آموزش زاویه های حمله، تکنیک های به دام انداختن و استفاده از چوب پرداخته بود.

 


6. Dan Inosanto در سال 1986 توسط آکادمی Degerberg Academy معروف شد. آن آکادمی توسط Fred Degerberg و در ایالت ایلینوی (Illinois) دایر شده است و " جزو یکی از مدارس نمونه در آمریکا به شمار آمده است".

 


7. Dan Inosanto در فیلم های متعددی مثل (Game of Death) بازی کرده است و کارهایی عالی در آن ها ارائه داده است. اخیرا در فلیم  Redbelt به کارگردانی  David Mamet به عنوان یک استاد جوجیتسو بازی کرده است.

 


8. Dan Inosanto به عنوان یکی از اشخاص برجسته ی سبک کرابی کرابونگ در آمریکا شناخته شده است. او تحت تعلیم افراد برجسته ای مثل Col. Nattapong Buayam ( مربی نیروهای ویژه ی سابق تایلند) بوده است.

 


9. سیستمی فیلیپینی که Dan Inosanto تدریس می کند ، چیزی فراتر از آموزش چوب و چاقویی است که بیننده می بیند. سیستم فیلیپینی شامل کار با سلاح ها و محدوده ی مبارزات مختلف است. سیستم Dan Inosanto به عنوان تکنیک هایی عالی برای دفاع شخصی کاربردی شناخته شده است.

 

 

10. Dan Inosanto مشمول دریافت چهار جایزه از Black Belt Hall of Fame بوده است.


1977: اعطای Special Recognition Award
1983: مربی سال
1988: مربی سلاح های رزمی سال
1996: مرد سال

 

او به رده ی چاک نوریس ( Chuck Norris) رسیده بود. چاک نوریس در آن زمان تنها کسی بود که موفق به دریافت چهار جایزه شده بود.

 

برچسب ها: اسکریما/آرنیس/ کالی جیت کان دو دفاع شخصی مبارزه هنرمند رزمی دان اینو سانتو
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha