سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

5 مزیت تمرین با طناب مبارزه ای

5 مزیت تمرین با طناب مبارزه ای
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۱۱/۳ بازدید کنندگان:۳۴۰۵ نویسنده:سامان موسوی

تمرین با طناب مبارزه ای به طور فزاینده ای در سالن های ورزشی سراسر جهان در حال محبوب شدن است. این تمرینات به امری عادی در باشگاه های ورزشی تبدیل شده و بسیاری از مربیان شخصی نیز از آن استفاده می کنند.


طناب مبارزه ای طرحی بسیار ساده دارد. طناب مبارزه ای به معنای واقعی یک طناب است که در قطر و اندازه های متفاوتی موجود است. طناب دراز برای کششی مناسب بوده و طناب های ضخیم برای توسعه قدرت و چسبندگی ایده آل هستند. آنها باید یک دستگیره داشته باشند و همچنین دارای دسته ای محافظ برای جلوگیری از آسیب دیدگی باشند. آنها یک نقطه لنگر پیچیده دارند که باید در هر دو سر با هم مساوی باشند.
سیستم تمرین با طناب مبارزه ای توسط جان بروکفیلد در ایالات متحده توسعه یافت. جان برای داشتن روش های آموزشی غیر متعارف با ورزشکاران حرفه ای بسیار مشهور است. آیا شما نیز طناب مبارزه ای را دیده اید و به نظر شما تمرین با آن موثر است؟ پاسخ مثبت است، البته در شرایطی که راههای استفاده از آن را به طور درستی یاد گرفته باشید. در ادامه این مقاله به برسی 5 مزیت تمرین با طناب مبارزه ای می پردازیم:


طناب مبارزه ای نتایج مثبتی برای سوخت و ساز بدن در مدت زمانی محدود دارد

مطالعات زیادی در مورد تمرین با طناب مبارزه ای وجود ندارد، دلیل آن هم این است که طناب مبارزه ای یک وسیله آموزشی جدید است. با این حال، در تحقیقاتی که انجام شده این موارد را به اثبات رسانده است. تمرین با طناب خواستار اکسیژن بیشتری می باشد که در مقایسه با اشکال دیگر آموزش های سنتی اکسیژن بیشتری مصرف می کند. این بدان معنی است که طناب مبارزه ای یک ابزار چربی سوزی باور نکردنی است که باعث می شود همزمان با رسیدن به تناسب اندام قوی تر نیز بشوید.
تمرین با طناب عملکرد ورزشی شما را بهتر می کند، به شما تناسب اندام بخشیده و همچنین ظرفیت کاری شما را افزایش می دهد.

 

طناب بازی


طناب مبارزه ای جایگزینی متنوع است

طناب مبارزه ای یک ابزار عالی برای تمرین است چراکه قابل حمل بوده و می توانید در هر جایی با آنها تمرین کنید. شما تنها نیاز به کمی فضا دارید که می توانید آن را در پارک، سالن ورزشی و یا ساحل بدست آورید. اکثر مردم به طور کامل و با دو دست با آن کار کرده و موج درست می کنند، اما شما می توانید خیلی بیشتر از آن با طناب مبارزه ای کار کنید.
بیش از 30 حرکت بر پایه موج وجود دارد که راه منحصر به فردی برای به چالش کشیدن قسمت بالای بدن، پایین بدن و هسته بدن می باشد. تمرینات خاصی برای قدرت، استقامت هوازی، استقامت بی هوازی و تمرینات استقامتی وجود دارد. شما می توانید تمرین با طناب را با دوست خود و به صورت 2 نفره نیز انجام دهید.


طناب مبارزه ای سرگرم کننده است


تمرین کنندگان فورا به ماهیت پویای طناب مبارزه ای پی می برند. آرایه بزرگی از تمرینات منحصر به فرد بدین معناست که آنها سرگرم کننده و لذت بخش هستند. این یک تغییر بزرگ در اشکال سنتی آموزش است که به تمرین کنندگان هیجانی فوق العاده و همچنین تنوع زیادی می بخشد.

 

تمرین با طناب


طناب مبارزه ای به تمرین ذهن کمک می کند

این یکی از ویژگی های اصلی آموزش جان بروکفیلد است. تلاش برای نگه داشتن 20 ثانیه طناب مبارزه ای برای اولین بار احساسی مانند جاودانی به شما می دهد. شما نیاز دارید به طور مستمر به ذهن خود فشار آورده درد عضلات و سوزش ریه را به تسخیر خود در آورید. 20 دقیقه تمرین بر روی طناب مبارزه ای به شما شکیبایی ذهنی می بخشد که برای تمام عرصه های ورزشی مفید است.


طناب مبارزه ای تاثیر کمی دارد

طناب مبارزه ای یک جایگزین عالی برای فعالیت های تاثیر بالا مانند دویدن یا پریدن است. این برای تمرین کنندگان فوق العاده است که بتوانند ضربان قلب خود را با حداقل تاثیر تسریع ببخشند.
این ها تنها 5 مزیت اصلی تمرین با طناب مبارزه ای می باشد. هر کسی می تواند با استفاده از آن به نتایج باور نکردنی دست یابد.
 

برچسپ ها :
طناب بازی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha