سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ورزش هایی ساده ولی مفید برای سیستم قلبی عروقی

ورزش هایی ساده ولی مفید برای سیستم قلبی عروقی
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۱۱/۱۱ بازدید کنندگان:۱۷۰۹ نویسنده:سامان موسوی

علاوه بر اینکه ورزش کردن تاثیر مثبتی بر روی سیستم قلبی عروقی تان و همچنین بالا بردن قابلیت عضلات بدن دارد  منجر به ایجاد تغییرات عمده دیگری نیز خواهد شد.


همه ما تا اندازه ای از فواید ورزش کردن باخبر هستیم. فوایدی مثل تاثیر آن بر کاهش وزن و مخصوصا کنترل وزن، تنظیم قند خون و جلوگیری از ابتلا به دیابت، درمان فشار خون و چربی بالا و دهها مزیت مهم دیگر در ورزش کردن وجود دارند که می توانند برای سلامتی افراد مفید باشند. شناختن این حقایق و باخبر شدن از مزایای ورزش کردن باعث شده است که خیلی از ما به فکر شروع آن بیفتیم، اما بسیاری اوقات به علت مشکلات متنوعی که برایمان پیش می آیند مجبور هستیم که برای مدتی ورزش کردن را رها کنیم.
نداشتن زمان کافی جهت ورزش کردن، عدم توانایی جهت رفتن به کلاس های ورزشی، داشتن بیماری هایی همچون کمر درد و زانو درد. از سوی دیگر نمی دانیم که باید چه نوع ورزشی را برای دست یابی به هدفمان انتخاب کنیم. در ادامه این مقاله قصد داریم به برسی ورزش هایی ساده برای کسب بهترین نتایج بپردازیم.


شنا کردن

 

شنا کردن


خبر خوب برای طرفداران شنا و افرادی که در حال تلاش جهت بدست آوردن تناسب اندام هستند این می باشد که شنا ورزشی بسیار تاثیر گذار است و برای شما نتایج بسیار شگفت انگیزی را به همراه دارد. شنا کمک می کند که بتوانیم به طور اساسی بدن خو را تقویت کرده و از عضلات مختلف کار بکشید.

 
دو کردن

 

دویدن


همانطور که از قدیم گفته اند دو مادر همه ورزش ها می باشد. دویدن دارای مزایای بسیاری می باشد.همچنین دویدن به کاهش استرس، کاهش خطر ابتلا به افسردگی، سوزاندن کالری زیاد و بهبود سلامت کلی شما کمک می کند. دویدن به خصوص اگر در اوایل صبح باشد بسیار لذت بخش است، این ورزش یکی از بهترین تمرینات برای هر روز است که باعث احساس موفقیت می شود.
 

دوچرخه سواری

 

دوچرخه سواری


یکی دیگر از بهترین و ساده ترین ورزش ها دوچرخه سواری می باشد که راهی ساده جهت کار بر روی پاها و تعریق زیاد می باشد. شما قادر هستید که دوچرخه سواری را با دوستان و یا اینکه خود به تنهایی انجام دهید. دوچرخه سواری باعث می شود که اطمینان حاصل کنید که تمرین بسیار مفیدی انجام داده اید.
 

طناب زدن

 

طناب بازی


طناب زدن ازجمله ورزش های ارزانی می باشد که می توان آن را در هر جایی انجام داد. این تمرین در هر دقیقه کالری بیشتری نسبت به دیگر تمرینات که در این مقاله به آن اشاره کردیم دارد. این تمرین در هر دقیقه کالری بیشتری نسبت به هر تمرین دیگری می سوزاند. همچنین طناب زدن یک ورزش مناسب و سرگرم کننده می باشد.
 

اسکات زدن

اسکات زدن


اسکات ازجمله تمرینات قدرتمندی می باشد که به تقویت ماهیچه سرین کمک می کند و مقدار زیادی کالری می سوزاند. شما قادر خواهید بود برای بالا بردن میزان کالری و همچنین بالا بردن ضربات قلب اسکات پرشی انجام داده یا حرکت اسکات با دمبل برای افزایش مقاومت بیشتر انجام دهید.انجام منظم اسکات ازجمله مهمترین راه برای تناسب بخشیدن به بدن تان می باشد.
 

برچسپ ها :
آمادگی جسمانی کاردیو شنا طناب بازی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha