سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه تبدیل به یک مربی کراو ماگا شویم؟

چگونه تبدیل به یک مربی کراو ماگا شویم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۵/۴/۵ بازدید کنندگان:۳۶۴۴ نویسنده:سامان موسوی


کراو ماگا یک سبک رزمی غیر رقابتی برای دفاع از خود می باشد. معنی لغوی کلمه کراوماگا "مبارزه با تماس" می باشد. کراو ماگا یک سیستم دفاع شخصی می باشد که از وسعت زیادی برخوردار است. کراوماگا دارای 24 تکنیک اصلی و 400 تکنیک فرعی می باشد. این رشته رزمی مسابقه ندارد و یادگیری آن تقریبا آسان است. کراو ماگا بر اساس واکنش‌های طبیعی انسانی طراحی شده و از هر ابزار و ترفندی در آن برای دفاع شخصی استفاده می‌شود.


داشتن گواهی مربی گری کراوماگا می تواند درها و فرصت های زیادی از لحاظ شخصی و حرفه ای برای شما ایجاد کند. در این مقاله از سایت ژیار آنلاین قصد داریم تا نحوه تبدیل شدن به مربی کراو ماگا را به شما آموزش دهیم.


از خود بپرسید که آیا معیارهای مورد نیاز برای ورود به آن را دارید؟

 

آموزش کراو ماگا


برای تبدیل شدن به یک مربی Krav Maga شما باید دوره های مربی گری کراو ماگا را بگذرانید. معیارهای مشترکی در این دوره ها وجود دارند که عبارتنداز:


-    حداقل دو سال تعلیم کراوماگا
-    یا 4 سال کار کردن در هنر رزمی دیگر که مهارت های مشت زدن و لگد زدن شما را ارتقا داده باشد.
-    تجربه مرتبط در آموزش دیگران یا داشتن مدرک تدریس معتبر یکی از امتیازهای خوب برای مربی شدن در کراوماگا می باشد.
-    شما باید در شرایط بدنی خوبی قرار داشته و از سطح تناسب اندام مناسبی برخوردار باشید.
-     هیچ سابقه کیفری نداشته باشید.
-    از توانایی و پشتوانه خوبی برخوردار باشید.


اگر دو سال یا بیشتر از آن به تمرین کراو ماگا پرداخته اید دوره آموزشی خود را تکمیل کنید

 

کراو ماگا


اگر در سبک رزمی دیگری می خواهید به مربی کراوماگا تبدیل شوید قبل از هر چیزی در مورد آن تحقیق کنید. برای تحقیق می توانید از سایت ها و انجمن های اینترنتی استفاده کنید، توصیه می کنم که با چند مربی کراو ماگا نیز گفتگو کنید، ممکن است که توصیه های خوبی برای شما داشته باشند. از تجارب افرادی که قبلا در این راه قدم برداشته اند استفاده کنید، شاید تعجب کنید که آنها خوشحال خواهند شد که اگر به شما کمک کنند و توصیه های لازم را به شما ارائه دهند.


تحقیق و پژوهش

 

krav maga


با مربی های محلی Krav Maga در تماس باشید و از نزدیک با آنها گفتگو کنید. شرکت در چند کلاس آموزشی و دیدن نحوه کار مربی های کراو ماگا می تواند ایده بسیار خوبی باشد. در مورد تجارب و کارهایی که در این راه انجام داده اند از آنها سوال بپرسید.


درخواست دوره

 

کلاس کراو ماگا


زمانیکه تصمیم شما برای شروع مربی گری کراو ماگا قطعی شد با سازمان های مورد نظر تماس بگیرید. در این بین مواظب باشید که کلاس مربیگری که می روید معتبر باشد، قبل از رفتن به آنجا خوب در مورد پیشینه آن تحقیق کنید و مطمئن شوید که دوره های آنجا متناسب با شرایط و ظوابت تعریف شده برای کراو ماگا می باشد.


آغاز تدریس

 

مربیگری هنرهای رزمی


زمانیکه دوره های آموزش مربیگری کراو ماگا را به اتمام رساندید و در آزمون آن پذیرفته شدید مدرک مربیگری خود را دریافت خواهید کرد. قبل از شروع تدریس نیاز به این دارید که کارهای لازم برای بیمه ورزشی و مسئولیت های عمومی را انجام دهید. برخی از سازمان های کراو ماگا که در آنها دوره مربی گری را می گذرانید به طور مستقیم و پس از پذیرفته شدن این کارها را برای شما انجام خواهند داد. در صورتیکه سازمان شما این امکانات را ندارد می توانید به صورت آنلاین از دیگر بیمه های ورزشی استفاده کرده و در آنها ثبت نام کنید. بسیاری از سالن های ورزشی امکانات خود را در اختیارتان نخواهند گذاشت مگر اینکه دارای بیمه ورزشی باشید.


 

برچسب ها: هنر های رزمی کراو ماگا آموزش هنرهای رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha