سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

چگونه تکنیک های نینجا را یاد بگیریم؟

چگونه تکنیک های نینجا را یاد بگیریم؟
تاریخ ارسال:۱۳۹۴/۵/۱۰ بازدید کنندگان:۱۲۵۶۲ نویسنده:مولائی

تکنیک های نینجا به صورت مخفیانه آموزش داده می شوند. تکنیک های جدیدی که در نینجا تدریس می شوند برای استفاده ی نسل های آینده در کتیبه ای زینتی به نام makimono خطاطی می شوند.

 

گام های نینجا


 1: گام اول استفاده از لباس های مناسب برای استتار در محیط مورد نظرتان است. البته تمرینات نینجا بدون داشتن لباس های مخصوص هم شدنی است. حتما تا به حال در مورد تنگ بودن لباس های نینجا مطالبی شنیده اید. دلیل اصلی برای تنگ بودن لباس های نینجا، خش خش نکردن آن ها در هنگام تمرینات است. این نظریه که جریان خونتان با پوشیدن لباس های تنگ دچار اختلال می شود، نسبتا اشتباه است. پس به لباس تمرینات نینجا به عنوان یک فاکتور اصلی نگاه بکنید چون آن لباس ، هیبتتان را نشان می دهد. کار استتار را برای دیده نشدن انجام می دهید. لباس هایی که برای شب استفاده می کنید باید رنگ آبی تیره باشند. می توانید لباس کیکوجی (Keikogi) قرمز رنگ(لباس تمرین هنرهای رزمی در ژاپن) و هاکاما (لباس سنتی ژاپن) را بپوشید. البته باید بخش های پایینی لباس هاکاما را درون کفش نرم تابی(Tabi) قرار دهید و هر یک از آن ها را با یک رشته ی نخی به دور پاهایتان بپیچید.

 


 لباس های نینجا


 تکنیک ایستادن پا گربه ای ( نوکی اشی  nuki ashi): آن یکی از تکنیک های Shinobi Aruki( حرکات مخفی نینجا) است. استفاده از حرکات نوکی آشی برای راه رفتن روی کف های خراب بسیار مناسب است. برای تعادل بیشتر، بازوهایتان را از هم دور نگهدارید. بیشتر وزنتان بر روی پای جلویی است. هنگامی که پای عقب را حرکت دادید، تمامی سعیتان را بکنید که زانوها با یکدیگر برخورد نکنند. دور نگهداشن پاها و حرکات نوکی آشی برای راه رفتن بر روی کف های غژدار بسیار عالی است. از لبه ی بیرونی پایتان شروع کرده و سپس وزنتان را به تدریج از روی پاهایتان بردارید.

 

تکنیک نوکی آشی

 

تکنیک یوکو آروکی یا راه رفتن از پهلو( Yoko Aruki): از این تکنیک حرکتی برای راه رفتن در کنار دیوار و فضاهای تنگ استفاده بکنید. در حرکت یوکی آروکی باید از پهلو حرکت بکنید و زانوهایتان حالت خمیده داشته باشند. بنابراین پاهایتان از پهلو به صورت ضربدری برداشته می شوند. حرکات را باید به آرامی انجام دهید.

 

 تکنیک یوکو آروکی

 

تکنیک کو آشی یا گام کوتاه ( Ko Ashi): از این تکنیک برای راه رفتن در میان علفزارهای هرز و آب استفاده کیند. پای جلویتان را از میان علف های هرز بالا ببرید. پایتان را به طرف جایی که می خواهید بروید بچرخانید. سپس پایتان را پایین آورده و گام های بعدی را هم به این صورت بردارید. بعد از گذاشتن پا بر روی زمین به موقعیت نرمال برگردید.   

 

تکنیک کوآشی

 

تکنیک خم شدن(Crouching): استفاده از تکنیک خم شدن، بهترین روش برای مخفی شدن از دید مهاجمان است.

 

تکنیک خم شدن


تکنیک سینه خیز رفتن: تکنیک سینه خیز رفتن برای اخفای دید فوق العاده است. این تکنیک برای عبور از میان چمن های نرم و سطوح صاف عالی است. هرگز از این تکنیک برای عبور در میان زمین های سنگلاخی، شاخ و برگ دار و علف های سفت استفاده نکنید.

 

تکنیک سینه خیز رفتن

 

2. در کنار گوشه ی دیوار بشینید تا صدای پای افراد مهاجم و صحبت هایشان را بشنوید. اگر مهارتی عالی در شنیدن صداها داشته باشید، جهت یابی افراد مهاجم آسان خواهد شد. کاملا وزنتان را بر روی دیوار بگذارید و تا حدی که می توانید خم شوید و به گوشه ی دیوار بروید. اگر کاملا خم شده باشید، کمتر دیده خواهید شد. در هنگام رفتن بر روی پله های مخروب ( دارای صدای غیژ غیژ) از طرفی که نزدیک به دیوار است راه بروید.

 

تکنیک های نینجا

 

3. پرتاب بو شوریکن: بو شوریکن را بر روی انگشت میانی دستتان قرار دهید. طبق تصویر باید روی انگشت میانی و اشاره تان باشد.

 

پرتاب بوشوریکن

4: پرتاب شوریکن: سلاح شوریکن را به شیوه ای که در فیلم ها دیده اید، در دستتان نگه دارید. برای پرتاب شوریکن باید تمرین زیادی بکنید. در اول باید نگران دقت کارتان باشید و توجه زیادی به فاصله و مقدار نیرویتان نداشته باشید.  

 

پرتاب شوریکن


5: تکنیک های استفاده از شمشیر: در اینجا با پنج حالت مختلف تکنیک های استفاده از شمشیر آشنا می شوید.

 

تکنیک Jodan no Kamae: شمشیر را در بالای سرتان به شیوه ی زیر بگیرید.

 

تکنیک jodan no kamae

 

تکنیک Seigan no Kamae: دسته ی شمشیر در کنار مفصل ران قرار می گیرد و نوک شمشیر به سوی چشم های دشمن است.

 

تکنیک seigan no kamae

 

تکنیک Chudan no Kamae: دسته ی شمشیر در کنار سطح کمر قرار می گیرد و نوک آن به سوی شکم دشمن است.

 

تکنیک chudan no kamae

 

تکنیک Hasso no kamae: شمشیر را به شیوه ی چوب بیسبال در دستتان می گیرید.

 

تکنیک hasso no kamae

 

تکنیک Gedan no kamae : دسته ی شمشیر در کنار مفصل رانتان قرار می گیرد و نوک شمشیر به سوی پای مهاجم است.   

 

 تکنیک gedan no kamae

 

6: درست کردن بمب های دودی با نیترات پتاسیم


شکر و پتاسیم نیترات را با هم مخلوط کرده و سپس آن را بر روی یک شعله ی ملایم گرم کنید تا ذوب شود. سپس ماده ی به دست آمده را به شکل توپ و چاشنی درآورید. یک روش آسان تر، درست کردن کیسه از آن مواد به دست آمده است. بالای کیسه را ببندید و یک سوراخ هم در انتهای آن درست کنید. پودرهایی همانند آرد یا شکر را به آن اضافه کنید.  

 

بمب های دودی با نیترات پتاسیم

برچسب ها: آموزش هنرهای رزمی نینجا تکنیک های نینجا
پست های مشابه

نظرات کاربران

نینجا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۸ [۵:۴۵:۳۸ PM]

ممنوع از سایت خوبتان اگه بتوانید افزایش برش برای نینجا ها را بگزارید دوباره ممنونع می شم

ارسال نظر
Captcha