سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

دفاع شخصی در مقابل چاقو

دفاع شخصی در مقابل چاقو
تاریخ ارسال:۱۳۹۳/۱/۱۹ بازدید کنندگان:۹۸۲۵ نویسنده:مدیر سایت

با داشتن بیش از 30 سال تجربه تمرین در هنر های رزمی،Michael Janich به عنوان یکی از متخصصان برتر و شناخته شده مبارزه با چاقو در آمریکا است و حرکات و دوره های بسیاری را در مورد دفاع در مقابل چاقو در دفاع شخصی طراحی کرده است.
یکی از سخت ترین موقعیت هایی که در مبارزات خیابانی دچار آن می شوید دفاع با دست خالی در مقابل چاقو است که یکی از ترسناکترین و موقعیت هایی است که می توانید متصور شوید و همچنین یکی از جدی ترین حملاتی است که ممکن است برای شما روی دهد به صوری که مستقیما با جان شما درگیر است.

در این ویدیوی کوتاه Michael Janich نوعی از حمله را که به استایل زندان مشهور است توضیح می دهد که در آن فرد مهاجم با دست به صورت شما حمله می کند و با دست دیگر، پشت سر هم با چاقو به شکم شما می زند.


توصیه اول Michael Janich این است : شما ممکن است فقط یک شانس برای استفاده از حرکات دفاع شخصی در مقابل مهاجم چاقو بدست داشته باشید آن را از دست ندهید.
در این موقعیت احتمال اینکه شما بتوانید چند بار ضربه چاقو را دفاع کنید بسیار کم است و ممکن است جواب ندهد.

توصیه دوم: اولین حرکت دفاع شخصی شما ممکن است ریسک مرگ و زندگی باشد.
مهاجم اول به شما حمله می کند و نتیجه حمله اول، به دقت و تجربه مهاجم بستگی دارد نتیجه دوم به هوشیاری و سرعت حرکت دفاع شخصی شما بستگی دارد.

وقتی که مهاجم ضربه اول را می زند من باید از این حرکت جان سالم بدر ببرم. در صورتی که این ضربه را با موفقیت کنترل کنم می توانم حریف را کامل در کنترل داشته باشم و بازوی او را قفل کنم.

توصیه سوم: ادامه دادن حیاتی است.

هنگامی که حمله اول را به خوبی کنترل کردیم یک سئوال پیش می اید که با مهاجم چکار کنیم؟ اگر کسی در اطرافتان نیست و با مهاجم تنها هستید بهتر است حالت برتری خود را حفظ کنید و به او ضربه بزنید و یا او را خلع سلاح کنید.در صورتی که دست بدون چاقویش را بر روی زمین قرار داد پا روی انگشتانش بگذارید و با زانوی پای دیگر به سرش ضربه بزنید.

برای درک کامل این آموزش ویدیوی زیر را با دقت مشاهده کنید.

 

برچسب ها: آموزش دفاع شخصی آموزش سلاحهای سرد دفاع در برابر چاقو دفاع شخصی سلاح های سرد کلیپ رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha