سبد خرید (۰) کالا
جمع کل: ۰ تومان

ویدیو: سیسلوستر استالونه، پیرمرد 71 ساله ای که هنوز مانند جوان ها تمرین می کند!

سیسلوستر استالونه، پیرمرد 71 ساله ای که هنوز مانند جوان ها تمرین می کند!
تاریخ ارسال:۱۳۹۸/۶/۱۸ بازدید کنندگان:۳۷۱۶ نویسنده:سامان موسوی

 


سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) یک بازیگر و همچنین رزمی کار شگفت انگیز است که اگر به فیلم های رزمی علاقه مند باشید برای یک بار هم که شده فیلم های او را دیده اید. او در حالی که هم سن و سالانش دستکش های خود را تحویل داده اند هنوز هم مشغول به کار است.
برای مردی که چند ماه دیگر 72 ساله می شود، همانند راکی بالبوای 30 ساله به سختی مشغول تمرین است. او علی رغم سنش هنوز کارهایی را می کند که نیازمند این است که آمادگی بدن در اوج خود باشد. او حرکات رزمی و خطرناک تمامی فیلم هایش را خودش و بدون بدلکار انجام داده است.
همچنین او مهارت شگفت انگیزی در بوکس دارد و اغلب در شبکه های اجتماعی فیلم تمرینات بوکس او منتشر می شوند. اخیرا فیلمی از او منتشر شده که کوله پشتی 45 کیلوای بر پشت دارد و از یک کوه با شیب بالا با سرعت بالا می رود! همچنین صحبت ها و شایعاتی مطرح شده که استالونه ممکن است دوباره به عنوان راکی در پرده های سینما ظاهر شود، البته اینبار به عنوان یک مربی بوکس در فیلم نقش ایفا می کند.
در هر صورت، بدن و قدرت سیلوستر استالونه (که در آستانه 72 سالگی است) چیزی است که نمی توان آن را نادیده گرفت. اکثر ما شک داریم که در دهه 70 سالگی از عمرمان بتوانیم عادی راه برویم چه برسد به اینکه مانند این انسان شگفت انگیز باشیم.

نظر شما در مورد سیلوستر استالونه چیست؟ کدامیک از فیلم های او را دیده اید و کدامشان بیشتر خوشتان می آید؟


 

برچسب ها: ورزشکاران هنرهای رزمی هنرمند رزمی هنر های رزمی هنر رزمی
پست های مشابه
ارسال نظر
Captcha